ZIMBABVE YURTDIŞI KARGO

Zimbabve Yurtdışı Kargonuzu Zimbabve Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Zimbabve Doküman gönderimi, Zimbabve Dosya gönderimi, Zimbabve Evrak gönderimi, Zimbabve Pasaport gönderimi, Zimbabve Numune gönderimi, Zimbabve Paket gönderimi, Zimbabve Hediye gönderimi ve Zimbabve Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Zimbabve acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Zimbabve Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Zimbabve gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Zimbabve’ye sevki yapılır.
Zimbabve Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Zimbabve gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Zimbabve acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Zimbabve Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Zimbabve DHL, Zimbabve FedEx ve Zimbabve UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Zimbabve Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Zimbabve kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Zimbabve Kargo Takip Numarası, gönderiniz Zimbabve’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Zimbabve’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Zimbabve gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Zimbabve’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ZIMBABVE’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Zimbabve Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Zimbabve kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Zimbabve koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Zimbabve kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Zimbabve kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Zimbabve Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Zimbabve’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Zimbabve paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Zimbabve yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Zimbabve Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Zimbabve Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.