ZAMBIYA YURTDIŞI KARGO

Zambiya Yurtdışı Kargonuzu Zambiya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Zambiya Doküman gönderimi, Zambiya Dosya gönderimi, Zambiya Evrak gönderimi, Zambiya Pasaport gönderimi, Zambiya Numune gönderimi, Zambiya Paket gönderimi, Zambiya Hediye gönderimi ve Zambiya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Zambiya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Zambiya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Zambiya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Zambiya’ya sevki yapılır.
Zambiya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Zambiya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Zambiya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Zambiya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Zambiya DHL, Zambiya FedEx ve Zambiya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Zambiya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Zambiya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Zambiya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Zambiya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Zambiya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Zambiya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Zambiya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ZAMBIYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Zambiya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Zambiya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Zambiya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Zambiya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Zambiya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Zambiya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Zambiya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Zambiya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Zambiya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Zambiya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Zambiya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.