YUNANISTAN YURTDIŞI KARGO

Yunanistan Yurtdışı Kargonuzu Yunanistan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Yunanistan Doküman gönderimi, Yunanistan Dosya gönderimi, Yunanistan Evrak gönderimi, Yunanistan Pasaport gönderimi, Yunanistan Numune gönderimi, Yunanistan Paket gönderimi, Yunanistan Hediye gönderimi ve Yunanistan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Yunanistan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Yunanistan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Yunanistan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Yunanistan’a sevki yapılır.
Yunanistan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Yunanistan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Yunanistan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Yunanistan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Yunanistan DHL, Yunanistan FedEx ve Yunanistan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Yunanistan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Yunanistan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Yunanistan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Yunanistan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Yunanistan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Yunanistan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Yunanistan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

YUNANISTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Yunanistan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Yunanistan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Yunanistan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Yunanistan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Yunanistan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Yunanistan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Yunanistan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Yunanistan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Yunanistan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Yunanistan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Yunanistan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.