Yeni Zelanda’ya THY Kargo Hizmetleri Uygun Fiyatlarla

Yeni Zelanda’ya Yurt dışı THY (Türk Hava Yolları) kargo hizmeti kapsamında havacılık sektöründe bir Türkiye markası olduktan sonra daha yukarılara çıkarak dünya markası haline gelen THY ve Yeni Zelanda’ya sektörde uzun yılların tecrübesi ile çalışmasını sürdürmekte olan Kargo34 işbirliği ile dünya genelinde istediğiniz birçok yere kolayca gönderim yapabileceksiniz. Yeni Zelanda’ya gönderim yaptığınızda bilmeniz gereken bazı maddeler vardır. Bu maddeleri sizlere kısaca açıklayacağız.

Kargo34 İle Yeni Zelanda’ya THY Kargo Hizmetleri

Yeni Zelanda’ya gönderim yapabilmeniz için THY ile anlaşmalı olan bir firma ile iletişime geçmelisiniz. Yeni Zelanda’ya talepleriniz doğrultusunda konu ile daha detaylı bilgileri iletip sizlere düşen işlemleri bildirecektir. Yeni Zelanda’ya Kargo34 talep formlarını ile 7 gün 24 saat kullanabileceğiniz  gibi internet üzerinden e-mail yoluyla iletişime geçerek Yeni Zelanda’ya THY kargo hizmetleri konusu ile ilgili detaylı bilgilere kolay bir biçimde sahip olabilir ve sorularınızın yanıtlarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yeni Zelanda’ya Şirketimiz aracılığı ile yurt dışı THY Kargo hizmetleri aldığınızda ürün, eşya ve benzeri gönderimlerinizde sizleri; gümrük işlemleri, paketleme, konşimento ücretleri ve ücretlendirme gibi işlemler ile kesinlikle uğraşmayacaksınız.

Yeni Zelanda’ya kargonuzu göndermek istediğiniz yurtdışındaki bölgeye Türk Hava Yollarının eğer direkt bir uçuşu yoksa bile, Yeni Zelanda’ya THY bu gönderimlerinizi aktarmalı bir şekilde dünya genelinde istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaştırmaktadır.

Yeni Zelanda’ya Yurt dışı THY Kargo hizmetleri alarak başka bir ülkeden bir kargo gelmesini bekliyorsanız, konşimento numaraları ile ya da uçağın hareket tarihi ve saati ile gönderinizin durumu hakkında internet üzerinden kolaylıkla bilgi alabilirsiniz. Yeni Zelanda’ya Kargo34 firmasından aracılık hizmetleri aldığınızda gönderinin durumunu firmamızdan dilediğiniz an basit bir şekilde öğrenebilireceksiniz.

Yeni Zelanda’ya eğer gönderiniz gelmişse gerekli resmi evraklarınız ile kargo müdürlüğünün ordino servisine başvurmanız gerekmektedir. Yeni Zelanda’ya Yurt dışı THY kargo hizmetleri ile gelen gönderileriniz varış yerine geldiğinde paketinizi o gün teslim almak zorundasınız. Yeni Zelanda’ya giden kargonuzu hemen almadığınız takdirde kargonuzu beklettiğiniz gün başına ardiye ücreti ödemek zorunda kalırsınız.

Yeni Zelanda’ya Kargo göndermek isteyen çoğu insanın en çok merak ettiği soru yurtdışı için ne kadar gönderim ücreti ödeyeceği hususudur. Yeni Zelanda’ya Yurt dışı THY kargo hizmetleri ücreti konusunda  Kargo34 ile iletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri alabileceksiniz.

Yeni Zelanda’ya Yurt dışı THY kargo hizmetleri aldığınızda paketleme ve Yeni Zelanda’ya gümrük gibi işlemleri de yine Kargo34 yapmaktadır. Sizler de bu maddelere dikkat ettiğinizde rahatlıkla Yeni Zelanda’ya kargonuzu gönderebilirsiniz. Yeni Zelanda’ya havayolu taşımacılığı sektöründe uzun yılların tecrübesine sahip olan Kargo34, deneyimli ve eğitimli personelleri ile sizlere hizmet vermeye her an hazırdır. Yeni Zelanda’ya tüm gönderilerinizin yerine zamanında ve planlı bir şekilde ulaştırılması için geç kalmadan başvuru yapabilirsiniz. Yeni Zelanda’ya adresten adrese ve havalimanından havalimanına gerçekleştirilen gönderim işlemlerinde en hızlı şekilde  zamandan tasarruf ederek emniyetli, hızlı ve güvenli hizmet almış olacaksınız. Yeni Zelanda’ya tüm hassas gönderileriniz saklama ve taşıma koşullarına uygun olarak paketlenerek Yeni Zelanda’ya varış noktasına hasarsız bir şekilde ulaştırılması sağlanır. Yeni Zelanda’ya Yurt dışı THY kargo hizmetleri almak için hemen Kargo34‘e geç kalmadan başvurabilirsiniz.