Yeni Zelanda’ya Proje Taşımacılığı

“Yeni Zelanda’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Yeni Zelanda’ya proje taşımacılığı, Yeni Zelanda’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Yeni Zelanda’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Yeni Zelanda’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Yeni Zelanda’nın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Yeni Zelanda’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Yeni Zelanda’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Yeni Zelanda PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Yeni Zelanda’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Yeni Zelanda’ya Yol izni alma,
Yeni Zelanda’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Yeni Zelanda’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Yeni Zelanda’ya Yerel bilgilendirme,
Yeni Zelanda’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Yeni Zelanda’ya Ağır yük taşımacılığı,
Yeni Zelanda’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Yeni Zelanda’ya Sipariş izleme,
Yeni Zelanda’ya Vinç ve survey,
Yeni Zelanda’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Yeni Zelanda’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Yeni Zelanda’ya Emtia sigortası,
Yeni Zelanda’ya Belge çıkışı,
Yeni Zelanda’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Yeni Zelanda’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Yeni Zelanda’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Yeni Zelanda’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Yeni Zelanda’ya Tank ve basınç araçları,
• Yeni Zelanda’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Yeni Zelanda PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Yeni Zelanda’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Yeni Zelanda’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Yeni Zelanda’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Yeni Zelanda’ya bazen bazı projelerin Yeni Zelanda’ya hava, Yeni Zelanda’ya kara, Yeni Zelanda’ya tren, Yeni Zelanda’ya gemi, Yeni Zelanda’ya deniz, Yeni Zelanda’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Yeni Zelanda’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Yeni Zelanda’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Yeni Zelanda’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.