Yeni Zelanda’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Yeni Zelanda’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Yeni Zelanda’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Yeni Zelanda’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Yeni Zelanda’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Yeni Zelanda’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Yeni Zelanda’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Yeni Zelanda’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Yeni Zelanda’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Yeni Zelanda’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Yeni Zelanda’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Yeni Zelanda’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Yeni Zelanda’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Yeni Zelanda’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Yeni Zelanda’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Yeni Zelanda’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Yeni Zelanda’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Yeni Zelanda’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Yeni Zelanda’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Yeni Zelanda’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Yeni Zelanda’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Yeni Zelanda’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Yeni Zelanda’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Yeni Zelanda’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Yeni Zelanda’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Yeni Zelanda’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Yeni Zelanda’ya Beton santralleri taşımacılığı

Yeni Zelanda’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Yeni Zelanda’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Yeni Zelanda’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Yeni Zelanda’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Yeni Zelanda’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Yeni Zelanda’ya bazı yüklerde Yeni Zelanda’ya günlük hareket saatleri, Yeni Zelanda’ya taşımaya devam edilecek saatler, Yeni Zelanda’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Yeni Zelanda’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Yeni Zelanda’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Yeni Zelanda’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Yeni Zelanda’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Yeni Zelanda’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.