YENI ZELANDA YURTDIŞI KARGO

Yeni Zelanda Yurtdışı Kargonuzu Yeni Zelanda Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Yeni Zelanda Doküman gönderimi, Yeni Zelanda Dosya gönderimi, Yeni Zelanda Evrak gönderimi, Yeni Zelanda Pasaport gönderimi, Yeni Zelanda Numune gönderimi, Yeni Zelanda Paket gönderimi, Yeni Zelanda Hediye gönderimi ve Yeni Zelanda Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Yeni Zelanda acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Yeni Zelanda Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Yeni Zelanda gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Yeni Zelanda’ya sevki yapılır.
Yeni Zelanda Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Yeni Zelanda gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Yeni Zelanda acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Yeni Zelanda Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Yeni Zelanda DHL, Yeni Zelanda FedEx ve Yeni Zelanda UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Yeni Zelanda Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Yeni Zelanda kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Yeni Zelanda Kargo Takip Numarası, gönderiniz Yeni Zelanda’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Yeni Zelanda’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Yeni Zelanda gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Yeni Zelanda’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

YENI ZELANDA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Yeni Zelanda Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Yeni Zelanda kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Yeni Zelanda koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Yeni Zelanda kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Yeni Zelanda kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Yeni Zelanda Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Yeni Zelanda’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Yeni Zelanda paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Yeni Zelanda yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Yeni Zelanda Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Yeni Zelanda Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.