YENI ZELANDA UÇAK KARGO HİZMETLERİ

Kargo34 benzersiz kaliteli hizmet anlayışıyla ülkemizden, kargonuzu Yeni Zelanda Ekonomik ve Yeni Zelanda Express uçak kargo seçenekleriyle sorunsuz bir şekilde sigortalı olarak göndermektedir. Yeni Zelanda havayollarına hakim olan şirketimiz Yeni Zelanda bölgesinde en makul, ucuz ve uygun fiyatlarla tarafınıza hizmet sunulduğu gibi; hem vaktinizden, hem de naktinizden kazanç sağlayan bir hizmet sunmaktadır.

Uzun yıllardır Türkiye – Yeni Zelanda arasında gerçekleştirdiğimiz acente ağımız sayesinde en sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Türkiye’den gönderi yapmak istediğiniz kargolarınız Yeni Zelanda’ya Uçak kargo seçeneğiyle hemen göndermek için çağrı merkezimizden, deneyimli çağrı merkezi operatörlerimize kargonuzun ölçü bilgilerini, içeriğini, kap sayısını, varış ülkesi gibi bilgileri tam ve eksiksiz olarak belirtmeniz durumunda çok kısa bir vakitte Yeni Zelanda servis sürelerini ve Yeni Zelanda fiyat teklifi detaylıca alabilirsiniz.

TÜRKİYEDEN YENI ZELANDA’YA NASIL KARGO GÖNDERİLİR ?

Yeni Zelanda kargo göndermek isteyen ve detaylı bilgi almak isteyen tüm kullanıcılar internet sitemizden bir çok önemli bilgilere ulaşabilirler yada müşteri hizmetlerimizi arayarak sunduğumuz çözümlerin arasından seçim yapabilirler.

YENI ZELANDA’YA KARGO KOŞULLARI

Uzman ekibimiz ile iletişim kurmanız durumunda, danışmanınız sizlerden Yeni Zelanda’ya gönderilecek kargo detaylarını isteyecektir. vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ekibimiz tarafından size özel servis süreleri ve fiyat bilgileri gibi detaylı bilgiler sunulacaktır. Yeni Zelanda teslimat süreleri, Yeni Zelanda servis türü operasyon bilgileri ve Yeni Zelanda kargo maliyeti sizlere uygun gelmesi halinde hemen toplama kaydınız oluşturulacaktır.

Gönderiniz İstanbul’da ise kargolarınız adresinizden ücretsiz olarak teslim alınacaktır. Türkiye içinden diğer şehirlerden Yeni Zelanda’ya kargo gönderimi yapmak istediğinizde,

Yeni Zelanda’ya çok ivedi bir şekilde gönderilmesi gerekiyorsa İstanbul merkez ofisimize extra bir ücretle yurtiçi uçak kargo hizmetleriyle aynı gün içinde ulaşmasınıda sağlayabiliriz. Biraz maliyetli bir yöntem olmasına rağmen zamanın değerli olduğu gönderiler için yurtiçi uçak kargo ile hızlı taşıma sağlanabilir.

Herhangi bir hızlı gönderme şartı bulunmadığı takdirde yurtiçi kargo servisiyle istanbula olan mesafenize göre değişen sürelerde 1-2 gün içinde ücretsiz olarak  gönderebilmektesiniz.

Kargo34 firmamız Yeni Zelanda’ya olduğu kadar, yurt içinde de havaalanı bulunan illere uçak kargo taşımalarınızı yapmaktadır. İstanbul ofisimize ulaştırılan gönderileriniz uzman personelimiz tarafından özenle operasyon sürecine alınız. Ardından kargo ambalajında taşımaya engel durum mevcut değil ise, kargonun ödemesini yapmanızla birlikte kargonuz çıkış yapabilmesi için belgeler hazırlanmaktadır. Kargo uçağına gönderimi gerçekleşmektedir.

Yeni Zelanda’ya Gıda ürünlerini kargo gönderimi yapacak müşteriler ilk olarak Gıda Üretim Serfitikasını ve Sağlık Sertifikalarını mail yada whatsapp yolu ile göndermeleri gerekmektedir. iletmiş olduğunuz üretim serfitikaları iş birliği yapmış olduğumuz Yeni Zelanda taşıma kuruluşuna gönderilir. Yapılan kontrollerden sonra kargonun Yeni Zelandaa taşınıp, taşınamayacağı firmanıza bildirilmektedir. Yeni Zelanda’ya Kozmetik ve ilaç kargo gönderebilmek için MSDS formunu mail yada whatsapp ile iletmeniz gerekmektedir. MSDS formu İngilizce 16 maddeden oluşmaktadır. Ürünün içeriğinde bulunan maddelelerin analizini belirten sonuç raporudur. Yeni Zelanda’ya düzenli olarak hergün kargo çıkışlarımız bulunmaktadır. Firmamıza ulaşmış olan gönderiler aynı gün, ödemesi ve tüm evrakları eksiksiz ulaştırılması halinde aynı gün çıkış yapmaktadır.

Günümüzde artık yurtdışına kargo göndermek hava kargo sayesinde kolay bir hal almıştır. Türkiye den Yeni Zelanda’ya göndermek kadar zahmetsiz ve kolay bir hizmet haline gelmiştir. Müşteri hizmetlerimizi aramanız tüm bu işlemleri takip etmemize olanak sağlayacaktır. Yeni Zelanda kargo gönderilerilerinizle uzman kadromuz ilgilenecektir ve sizlere canlı canlı bilgi akışı sağlayacaktır.

Web sayfamız üzerinden Yeni Zelanda kargo takip numaralarınız ile sizlerde çok rahat bilgi edinebileceksiniz. 150 kg’a kadar Yeni Zelanda kargolarınızı gönderim yapabilirsiniz. 150 kg’dan fazla olan Yeni Zelanda gönderileriniz için ise kapı teslimi şahsi kurye gönderimi yapmak istediğinizde, parça parça da gönderebilmektesiniz.

Yeni Zelanda ihracat taşımacılığı yapmak istediğinizde firmamız ve gümrükçünüz olmasa bile şirketimiz, size bu konuda yardımcı olmaktadır.

YENI ZELANDA KARGO ÜCRETLERİ NASIL HESAPLANIR ?

Yurt dışına göndermiş olduğunuz kargolarınızın ücretleri ölçü bilgileri, ağırlığı ve Yeni Zelanda servis seçeneklerine göre belirlenmektedir. Gönderinizin ilk olarak kendi ağırlığına bakılmaktadır. Sonrasında vermiş olduğunuz ölçü bilgilerine göre hacim ağırlığı hesaplanarak yüksek olan kilogram üzerinden fiyat teklifi verilmektedir. Yeni Zelanda a gönderilecek olan kargonun ölçü ve ağırlığı fiyatı değiştiren önemli bir etkendir. Çünkü Yeni Zelanda fiyat teklifi bu bilgilere göre hazırlanmaktadır.

Yeni Zelanda Kargo gönderimi yapmak isteyen müşterilerimiz web sitemizden gerekli tüm detaylara ulaşabilir. Fiyat konusunda net bilgiler alabilmek için müşteri danışmanınızı arayarak uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

Yeni Zelanda TAŞIMA ÜCRETİNİ NEYE GÖRE DEĞİŞİR?

Yeni Zelanda’ya Kargo taşıma maliyetleri havayolu hizmeti üzerinden ikiye ayrılmaktadır.

Bunlar Yeni Zelanda Ekonomik taşıma ve Yeni Zelanda Express taşıma olarak 2 tip hizmet alabilirsiniz. Bu servislerin kendi içinde avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Ucuz ve uygun yollu fiyatlı bir servisle maliyetlerinizi düşürebildiğiniz gibi, bu servislerin müşterilere çeşitli avantajları ve ayrıcalıkları da bulunmaktadır. Ucuz ve Uygun yollu fiyatlı bir servis ile maliyetlerinizi düşürmek için, özellikle yollanan Yeni Zelanda kargosunun teslimat aciliyeti bulunmuyor ise Yeni Zelanda Ekonomik kargo hizmeti alarak daha uygun fiyatlara hizmet satınalmış olursunuz. Hızlı bir şekilde göndermek istediğiniz Yeni Zelanda kargolarınız için Yeni Zelanda Express kargo hizmetini satınalarak, hızlı kargo servisinden yararlanabilirsiniz, Piyasada bulunan bir çok kargo firması arasında disiplinli, en rekabetçi fiyatlar sunan, tam zamanında teslimatta uzmanlaşmış olan şirketimizin Yeni Zelanda taşıma avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Her müşterinin ilk isteği bahsedilen servis ve Yeni Zelanda fiyat politikaları hususlarında kaliteli hizmetin gerçeğe dönüşmüş halidir. Türkiye merkezli bir Yeni Zelanda uçak kargo hizmeti veren Kargo34 bireysel gönderim ihtiyaçlarınıza yurtdışı Yeni Zelanda uçak kurye hizmetleri ile hızlı, güvenli ve sigortalı hizmet çözümleri sağlamaktadır.

Gönderilerin özelliği her ne olursa olsun gümrükte oluşabilecek olası sorunların önüne geçmek için profesyonel anlamda destek sunmakta olan Yeni Zelanda kargo için şirketimizi tercih edebilirsiniz. Kargo34 şuana kadar edinmiş olduğu tüm tecrübe ve deneyimleriyle bir problem yaşadığınızda sizlere kolay ve hızlı çözümlere kavuşmanıza olanak sağlayacağı gibi; vakit ve nakit kaybetmenizin de önüne geçecektir.

Yeni Zelanda Kargo Gönderi Ücretleri hususunda detaylı bilgi elde etmek isteyen müşterilerimizin çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak, sektörün uzman operatörleri ile görüşme gerçekleştirebilirler. Verilen tüm bu hizmetlerde mesafe aralıkları her ne kadar uzak olursa olsun oldukça kısa sürelerde teslimatları gerçekleştirmektedirler. Yeni Zelanda Uçak Kargo Hizmetleri kullanılırken en çok dikkat gerektiren hususlar kargo işlemlerini yapacak olan firmaların güvenilir ve garantili hizmet verebilmesidir. Firmamız ilgili, şeffaf ve dürüst hizmet politikası ile müşteri memnuniyetini her zaman bi an önde kazandığı gibi, sektörde ki ender şirketlerin arasında yer almaktadır.

Dünya ülkelerine yapılacak olan uçak kargo taşımacılığını tüm insanların arasında ki bulunan dostluk bağlarının gelişmesiyle ve ticari faaliyetlerini arttırmasıyla son yıllarda oldukça yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir. Yeni Zelanda Koli taşıma, Yeni Zelanda Paket taşıma, Yeni Zelanda Evrak kargosu, Yeni Zelanda Hediye kargo, Yeni Zelanda Makine kargo, ve Yeni Zelanda numune kargo, gibi hizmetlerimizi en hızlı şekilde, sigortalı ve sağlam bir şekilde adresine teslim etmeyi ilke edinmiş bir firmayız, hizmet ağımızda olan her ülkenin en iyi acenteleri ile çalışmaktayız.

Global olarak dünyanın içinde bulunduğu ekonomik şartlar arasında işletmeler açısından oldukça önemli olan Yeni Zelanda ithalat ve ihracat faaliyetlerin yanı sıra havayolu kargo taşımacılığı alanında herkes tarafından bilinen Kargo34 firması sektör içerisinde yer alan gelişmiş hizmetleri en güvelilir şekilde sağlamaktadır.

YENI ZELANDA KARGO TAKİP SORGULAMA SİSTEMİ

Yeni Zelanda Numune gönderi, Yeni Zelanda koli gönderme, gibi taşınabilir değerleri en güvenli şekilde adreslerine teslim etmekteyiz. Herhangi bir tonaj, kilo sınırı olmadan hızlı ve güvenilir Yeni Zelanda transferlerini performans/fiyat ölçüleri ile en doğru şekilde sunmaktayız.

Kargo34 tarafından sunulan Yeni Zelanda Uçak Kargo Hizmetlerine itibar eden tüm müşterilerimiz ürünlerini emin ellere teslim ettğinden hiçbir şüphesi olmasın.

Firmamız ile iletişim kurmak maksadıyla talep formlarını kullanabilir, whatsapp hattımızdan yazıp, mail iletişimi sağlayabildiğiniz gibi merkez ofisimizi arıyarak detaylı bilgi alabilirsiniz. isterseniz Yeni Zelanda hava kargo destek birimimizle iletişim kurabilirsiniz.

Uzman ekibimiz tüm süreçte sizinle bizzat ilgilenmektedir. Ön bilgi alabilmek için günün her saati yazılı ortamlarda e mail yoluyla veya telefon üzerinden de bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Kargo gönderiminde, teslimat aşamasına kadar bütün süreci profesyonel anlamda destek alabileceğiniz kaliteli firma ile çalışmak isterseniz kesinlikle en doğru adreste bulunduğunuzun altını çizmek isteriz.

Yeni Zelanda’nın kendine göre gümrük müşavirliği kuralları bulunmaktadır. Yeni Zelanda gümrüğüne varış yapan kargolar herhangi bir ticari faaliyet gördükleri takdirde ürünlerin faturasında ki ücrete göre vergi alınmaktadır.

Hizmet detayları, Yeni Zelanda gümrük prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen firmamızı arayınız.

YENI ZELANDA KARGO HACİM AĞIRLIĞI HESAPLAMA

Yeni Zelanda’ya firmamız güvencesi altında kargo gönderimleri yapacak müşterilerimiz, deneyimli ekibimiz ile kargo bilgilerini paylaşmaktadır.

Bir kargonun gerçek ağırlığı dışında, ölçü bilgileri de dikkate alınarak kargo fiyatı hesaplanır.

Bu işlem çok basit bir işlemdir. Sizler de aşağıdaki hesaplama ile kargonuzun hacim ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

( Boy x En x Yükseklik ) / 5000 – Genelde numune tarzında gönderimler de bu şekilde hesaplanmaktadır.

Ortaya çıkacak olan sonuç, gerçek ağırlıktan daha fazlaysa bu hacim kilo esas alınarak fiyat teklifi iletilir.

ancak hacim ağırlığının küçük olması halinde, gerçek ağırlık üzerinden Yeni Zelanda kargo fiyat teklifi iletmekteyiz.

Hacim ağırlığı hesaplama işleminden anlaşıldığı üzere Yeni Zelanda uçak kargo ücretlendirme konusunda ölçü bilgilerinin  ne kadar önemli olduğu ve bir cm’ nin bile Yeni Zelanda kargo taşıma maliyetini çok fazla değiştirdiğini görebilirsiniz.

Uzman kadromuz sizlere her aşamada bilgi sunar ve alternatif Yeni Zelanda lojistik taşıma konularında öneriler sunar, taşıma ile alakalı analizi yaparak çözüm üretirler.

Yeni Zelanda’ya bir telefonla kargo gönderimi yapabileceğiniz uluslararası bağlantısı çok güçlü, kaliteli çözümler sunan ve her ülkede çok fazla bağlı acenteleri ile hizmet vermektedir.

yurtdışı kargo şirketimiz ile fiyat tekliflerini almadan önce karar vermeyiniz.

Piyasada bulunan en uygun Yeni Zelanda kargo ücretlerini tüm müşterilerimize sunmaktayız.

Yıllardır, Yeni Zelanda karayolu taşımacılık, Yeni Zelanda havayolu taşımacılık, Yeni Zelanda Denizyolu taşımacılık, hizmetleriyle güvenle sigortalı olarak hizmet veriyoruz.

Tam zamanında ve sorunsuz kargo teslimatlarının da uzmanlaşmış bir ekip ile sizlere en iyi taşımacılık servislerini sunabilmek adına aralıksız çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz.

Kargo34 hayatın her bir yanında sizlere Yeni Zelanda Uçak Kargo ile yurtdışına, kargo hizmetleri sunmaya devam etmekten mutluluk duyar.

YENI ZELANDA KARGO İLE NELER GÖNDERİLİR.

Kargo şirketimiz ile hizmet almış olan bütün müşterilerimiz web sitemiz üzerinden kargolarını her an canlı canlı takip edebilirler. Kargo çıkış saati ve tarihi, an itibariyle bulunmuş olduğu lokasyon, hangi aşamalardan geçtiği gibi detaylı tüm bilgileri size verilen konşimento takip numarası ile sorgulayabileceksiniz. Firmamızın ücretsiz olarak sunmuş olduğu bu olanaktan bizi seçecek olan bütün müşteriler yararlanabilmektedir. Yurt dışına göndermek istediğiniz kargolarınız merkez ofislerimizden çıktığı an itibariyle takip kodları tarafımıza ulaşmakta ve an an raporlanabilmektedir.

Size iletecegimiz Yeni Zelanda kargo takip numarası ile, tüm cihazlarınızdan anlık olarak paketinizin hareketlerini takip edebilirsiniz..

Yeni Zelanda kargonuz hangi saat, tarih ve kime teslim edildiğne dair haftanın 7 gün 24 saat sizlerde kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Yeni Zelanda Gönderinizin durumunu en ivedi şekilde takip etmek için Yeni Zelanda Kargo Takip Sorgulama ekranına girerek takip numarasını yazarak ulaşabilirsiniz.

Açılan pencerede Yeni Zelanda uçak kargonuza ait, öğrenmek istediğiniz tüm detaylı bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Yeni Zelanda kargo teslimat süresini öğrenmek için web sayfamıza giriş yapabilirsiniz.

Kargo34 uçak kargo taşımacılığı alanında Yeni Zelanda’ya sürekli ve etkin seferler düzenleyen güçlü bir çözüm ortağı filosuna sahiptir.

Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olmuştur, Firmamız Yeni Zelanda taşımacılık sektöründe uzmanlaşmış kadrosu ile çözüm ortağınızdır.

Yeni Zelanda Uçak kargo gönderileri de; Yeni Zelanda zarf gonderisi, Yeni Zelanda koli taşıma, Yeni Zelanda evrak gönderme, Yeni Zelanda acil paket gönderme, Yeni Zelanda acil numune, gibi taşınabilir değerleri en güvenli bir şekilde Yeni Zelanda daki müşterinizin adresine ulaştırmaktadır.