Yeni Kaledonya’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Yeni Kaledonya’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Yeni Kaledonya’nın sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Yeni Kaledonya’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Yeni Kaledonya’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Yeni Kaledonya’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Yeni Kaledonya Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Yeni Kaledonya’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Yeni Kaledonya’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Yeni Kaledonya’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Yeni Kaledonya’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Yeni Kaledonya Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Yeni Kaledonya’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Yeni Kaledonya’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Yeni Kaledonya’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Yeni Kaledonya’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Yeni Kaledonya’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Yeni Kaledonya’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Yeni Kaledonya’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Yeni Kaledonya’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Yeni Kaledonya’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Yeni Kaledonya’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Yeni Kaledonya’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Yeni Kaledonya’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Yeni Kaledonya’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Yeni Kaledonya’ya İç taşıma

Yeni Kaledonya’ya Dokümantasyon

Yeni Kaledonya’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Yeni Kaledonya’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Yeni Kaledonya’ya özel sergiler, Yeni Kaledonya’ya kongreler, toplantılar ve Yeni Kaledonya’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Yeni Kaledonya’ya katılımcı firmalar, Yeni Kaledonya’ya stand imalatçıları, Yeni Kaledonya’ya fuar ve Yeni Kaledonya’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Yeni Kaledonya’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Yeni Kaledonya’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Yeni Kaledonya’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Yeni Kaledonya’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Yeni Kaledonya’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Yeni Kaledonya’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Yeni Kaledonya’ya  yüksek hizmet kalitesi, Yeni Kaledonya’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Yeni Kaledonya’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Yeni Kaledonya’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Yeni Kaledonya’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Yeni Kaledonya’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Yeni Kaledonya’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Yeni Kaledonya’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Yeni Kaledonya’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Yeni Kaledonya’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Yeni Kaledonya’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Yeni Kaledonya’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Yeni Kaledonya’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Yeni Kaledonya’nın sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Yeni Kaledonya’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Yeni Kaledonya’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.