Yeni Kaledonya’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Yeni Kaledonya’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Yeni Kaledonya’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Yeni Kaledonya’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Yeni Kaledonya’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Yeni Kaledonya’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Yeni Kaledonya’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Yeni Kaledonya’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Yeni Kaledonya’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Yeni Kaledonya’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Yeni Kaledonya’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Yeni Kaledonya’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Yeni Kaledonya’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Yeni Kaledonya’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Yeni Kaledonya’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Yeni Kaledonya’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Yeni Kaledonya’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Yeni Kaledonya’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Yeni Kaledonya’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Yeni Kaledonya’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Yeni Kaledonya’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Yeni Kaledonya’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Yeni Kaledonya’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Yeni Kaledonya’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Yeni Kaledonya’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Yeni Kaledonya’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Yeni Kaledonya’ya Beton santralleri taşımacılığı

Yeni Kaledonya’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Yeni Kaledonya’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Yeni Kaledonya’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Yeni Kaledonya’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Yeni Kaledonya’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Yeni Kaledonya’ya bazı yüklerde Yeni Kaledonya’ya günlük hareket saatleri, Yeni Kaledonya’ya taşımaya devam edilecek saatler, Yeni Kaledonya’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Yeni Kaledonya’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Yeni Kaledonya’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Yeni Kaledonya’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Yeni Kaledonya’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Yeni Kaledonya’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.