YENI KALEDONYA YURTDIŞI KARGO

Yeni Kaledonya Yurtdışı Kargonuzu Yeni Kaledonya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Yeni Kaledonya Doküman gönderimi, Yeni Kaledonya Dosya gönderimi, Yeni Kaledonya Evrak gönderimi, Yeni Kaledonya Pasaport gönderimi, Yeni Kaledonya Numune gönderimi, Yeni Kaledonya Paket gönderimi, Yeni Kaledonya Hediye gönderimi ve Yeni Kaledonya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Yeni Kaledonya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Yeni Kaledonya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Yeni Kaledonya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Yeni Kaledonya’ya sevki yapılır.
Yeni Kaledonya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Yeni Kaledonya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Yeni Kaledonya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Yeni Kaledonya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Yeni Kaledonya DHL, Yeni Kaledonya FedEx ve Yeni Kaledonya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Yeni Kaledonya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Yeni Kaledonya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Yeni Kaledonya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Yeni Kaledonya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Yeni Kaledonya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Yeni Kaledonya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Yeni Kaledonya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

YENI KALEDONYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Yeni Kaledonya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Yeni Kaledonya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Yeni Kaledonya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Yeni Kaledonya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Yeni Kaledonya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Yeni Kaledonya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Yeni Kaledonya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Yeni Kaledonya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Yeni Kaledonya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Yeni Kaledonya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Yeni Kaledonya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.