VIRGIN ADALARI YURTDIŞI KARGO

Virgin Adaları Yurtdışı Kargonuzu Virgin Adaları Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Virgin Adaları Doküman gönderimi, Virgin Adaları Dosya gönderimi, Virgin Adaları Evrak gönderimi, Virgin Adaları Pasaport gönderimi, Virgin Adaları Numune gönderimi, Virgin Adaları Paket gönderimi, Virgin Adaları Hediye gönderimi ve Virgin Adaları Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Virgin Adaları acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Virgin Adaları Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Virgin Adaları gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Virgin Adaları’ya sevki yapılır.
Virgin Adaları Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Virgin Adaları gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Virgin Adaları acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Virgin Adaları Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Virgin Adaları DHL, Virgin Adaları FedEx ve Virgin Adaları UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Virgin Adaları Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Virgin Adaları kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Virgin Adaları Kargo Takip Numarası, gönderiniz Virgin Adaları’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Virgin Adaları’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Virgin Adaları gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Virgin Adaları’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

VIRGIN ADALARI’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Virgin Adaları Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Virgin Adaları kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Virgin Adaları koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Virgin Adaları kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Virgin Adaları kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Virgin Adaları Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Virgin Adaları’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Virgin Adaları paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Virgin Adaları yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Virgin Adaları Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Virgin Adaları Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.