VIETNAM YURTDIŞI KARGO

Vietnam Yurtdışı Kargonuzu Vietnam Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Vietnam Doküman gönderimi, Vietnam Dosya gönderimi, Vietnam Evrak gönderimi, Vietnam Pasaport gönderimi, Vietnam Numune gönderimi, Vietnam Paket gönderimi, Vietnam Hediye gönderimi ve Vietnam Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Vietnam acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Vietnam Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Vietnam gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Vietnam’a sevki yapılır.
Vietnam Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Vietnam gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Vietnam acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Vietnam Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Vietnam DHL, Vietnam FedEx ve Vietnam UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Vietnam Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Vietnam kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Vietnam Kargo Takip Numarası, gönderiniz Vietnam’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Vietnam’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Vietnam gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Vietnam’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

VIETNAM’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Vietnam Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Vietnam kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Vietnam koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Vietnam kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Vietnam kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Vietnam Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Vietnam’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Vietnam paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Vietnam yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Vietnam Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Vietnam Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.