VENEZUELA YURTDIŞI KARGO

Venezuela Yurtdışı Kargonuzu Venezuela Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Venezuela Doküman gönderimi, Venezuela Dosya gönderimi, Venezuela Evrak gönderimi, Venezuela Pasaport gönderimi, Venezuela Numune gönderimi, Venezuela Paket gönderimi, Venezuela Hediye gönderimi ve Venezuela Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Venezuela acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Venezuela Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Venezuela gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Venezuela’ya sevki yapılır.
Venezuela Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Venezuela gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Venezuela acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Venezuela Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Venezuela DHL, Venezuela FedEx ve Venezuela UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Venezuela Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Venezuela kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Venezuela Kargo Takip Numarası, gönderiniz Venezuela’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Venezuela’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Venezuela gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Venezuela’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

VENEZUELA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Venezuela Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Venezuela kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Venezuela koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Venezuela kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Venezuela kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Venezuela Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Venezuela’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Venezuela paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Venezuela yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Venezuela Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Venezuela Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.