VATIKAN YURTDIŞI KARGO

Vatikan Yurtdışı Kargonuzu Vatikan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Vatikan Doküman gönderimi, Vatikan Dosya gönderimi, Vatikan Evrak gönderimi, Vatikan Pasaport gönderimi, Vatikan Numune gönderimi, Vatikan Paket gönderimi, Vatikan Hediye gönderimi ve Vatikan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Vatikan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Vatikan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Vatikan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Vatikan’a sevki yapılır.
Vatikan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Vatikan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Vatikan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Vatikan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Vatikan DHL, Vatikan FedEx ve Vatikan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Vatikan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Vatikan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Vatikan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Vatikan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Vatikan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Vatikan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Vatikan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

VATIKAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Vatikan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Vatikan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Vatikan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Vatikan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Vatikan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Vatikan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Vatikan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Vatikan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Vatikan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Vatikan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Vatikan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.