VANUATU YURTDIŞI KARGO

Vanuatu Yurtdışı Kargonuzu Vanuatu Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Vanuatu Doküman gönderimi, Vanuatu Dosya gönderimi, Vanuatu Evrak gönderimi, Vanuatu Pasaport gönderimi, Vanuatu Numune gönderimi, Vanuatu Paket gönderimi, Vanuatu Hediye gönderimi ve Vanuatu Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Vanuatu acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Vanuatu Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Vanuatu gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Vanuatu’ya sevki yapılır.
Vanuatu Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Vanuatu gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Vanuatu acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Vanuatu Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Vanuatu DHL, Vanuatu FedEx ve Vanuatu UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Vanuatu Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Vanuatu kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Vanuatu Kargo Takip Numarası, gönderiniz Vanuatu’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Vanuatu’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Vanuatu gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Vanuatu’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

VANUATU’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Vanuatu Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Vanuatu kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Vanuatu koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Vanuatu kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Vanuatu kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Vanuatu Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Vanuatu’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Vanuatu paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Vanuatu yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Vanuatu Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Vanuatu Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.