Uzak Okyanusya’ya Proje Taşımacılığı

“Uzak Okyanusya’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Uzak Okyanusya’ya proje taşımacılığı, Uzak Okyanusya’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Uzak Okyanusya’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Uzak Okyanusya’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Uzak Okyanusya’nın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Uzak Okyanusya’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Uzak Okyanusya’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Uzak Okyanusya PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Uzak Okyanusya’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Uzak Okyanusya’ya Yol izni alma,
Uzak Okyanusya’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Uzak Okyanusya’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Uzak Okyanusya’ya Yerel bilgilendirme,
Uzak Okyanusya’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Uzak Okyanusya’ya Ağır yük taşımacılığı,
Uzak Okyanusya’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Uzak Okyanusya’ya Sipariş izleme,
Uzak Okyanusya’ya Vinç ve survey,
Uzak Okyanusya’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Uzak Okyanusya’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Uzak Okyanusya’ya Emtia sigortası,
Uzak Okyanusya’ya Belge çıkışı,
Uzak Okyanusya’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Uzak Okyanusya’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Uzak Okyanusya’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Uzak Okyanusya’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Uzak Okyanusya’ya Tank ve basınç araçları,
• Uzak Okyanusya’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Uzak Okyanusya PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Uzak Okyanusya’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Uzak Okyanusya’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Uzak Okyanusya’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Uzak Okyanusya’ya bazen bazı projelerin Uzak Okyanusya’ya hava, Uzak Okyanusya’ya kara, Uzak Okyanusya’ya tren, Uzak Okyanusya’ya gemi, Uzak Okyanusya’ya deniz, Uzak Okyanusya’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Uzak Okyanusya’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Uzak Okyanusya’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Uzak Okyanusya’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.