Uzak Okyanusya’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Uzak Okyanusya’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Uzak Okyanusya’nın sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Uzak Okyanusya’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Uzak Okyanusya’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Uzak Okyanusya’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Uzak Okyanusya Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Uzak Okyanusya’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Uzak Okyanusya’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Uzak Okyanusya’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Uzak Okyanusya’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Uzak Okyanusya Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Uzak Okyanusya’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Uzak Okyanusya’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Uzak Okyanusya’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Uzak Okyanusya’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Uzak Okyanusya’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Uzak Okyanusya’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Uzak Okyanusya’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Uzak Okyanusya’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Uzak Okyanusya’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Uzak Okyanusya’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Uzak Okyanusya’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Uzak Okyanusya’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Uzak Okyanusya’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Uzak Okyanusya’ya İç taşıma

Uzak Okyanusya’ya Dokümantasyon

Uzak Okyanusya’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Uzak Okyanusya’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Uzak Okyanusya’ya özel sergiler, Uzak Okyanusya’ya kongreler, toplantılar ve Uzak Okyanusya’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Uzak Okyanusya’ya katılımcı firmalar, Uzak Okyanusya’ya stand imalatçıları, Uzak Okyanusya’ya fuar ve Uzak Okyanusya’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Uzak Okyanusya’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Uzak Okyanusya’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Uzak Okyanusya’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Uzak Okyanusya’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Uzak Okyanusya’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Uzak Okyanusya’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Uzak Okyanusya’ya  yüksek hizmet kalitesi, Uzak Okyanusya’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Uzak Okyanusya’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Uzak Okyanusya’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Uzak Okyanusya’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Uzak Okyanusya’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Uzak Okyanusya’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Uzak Okyanusya’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Uzak Okyanusya’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Uzak Okyanusya’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Uzak Okyanusya’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Uzak Okyanusya’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Uzak Okyanusya’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Uzak Okyanusya’nın sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Uzak Okyanusya’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Uzak Okyanusya’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.