Uzak Okyanusya’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Uzak Okyanusya’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Uzak Okyanusya’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Uzak Okyanusya’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Uzak Okyanusya’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Uzak Okyanusya’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Uzak Okyanusya’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Uzak Okyanusya’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Uzak Okyanusya’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Uzak Okyanusya’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Uzak Okyanusya’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Uzak Okyanusya’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Uzak Okyanusya’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Uzak Okyanusya’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Uzak Okyanusya’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Uzak Okyanusya’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Uzak Okyanusya’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Uzak Okyanusya’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Uzak Okyanusya’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Uzak Okyanusya’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Uzak Okyanusya’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Uzak Okyanusya’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Uzak Okyanusya’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Uzak Okyanusya’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Uzak Okyanusya’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Uzak Okyanusya’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Uzak Okyanusya’ya Beton santralleri taşımacılığı

Uzak Okyanusya’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Uzak Okyanusya’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Uzak Okyanusya’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Uzak Okyanusya’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Uzak Okyanusya’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Uzak Okyanusya’ya bazı yüklerde Uzak Okyanusya’ya günlük hareket saatleri, Uzak Okyanusya’ya taşımaya devam edilecek saatler, Uzak Okyanusya’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Uzak Okyanusya’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Uzak Okyanusya’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Uzak Okyanusya’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Uzak Okyanusya’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Uzak Okyanusya’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.