Uygun Fiyatlarda Yurtiçi ve Yurtdışı Kargo Hizmetleri

Uçak Kargo34, Yurtiçi Kargo Hizmetleri ile her türlü numune yada kargo gönderilerinizi, yurtiçi uçak kargo ile gönderim sağlamak için eksiksiz bilgi aktarılması önemli bir husustur. Tam ve eksiksiz bir şekilde aktarılmış olan bilgiler, amacına uygun şekilde çok kısa sürede operasyon şeması hazırlanarak ve en sağlıklı fiyat çalışması yapılarak düzenlenmesi gerekir. Aktarmanız gereken kargo bilgileriniz; Kargo çıkış yapacağı şehir ile, kargo varış yapacağı şehir, kargo net ağırlığı, kargonun boy – en – yükseklik olarak ölçüleri alınarak, göndericinin adı – soyadı ve iletişim bilgilerini, alıcı adı – soyadı ile iletişim bilgileri gibi bilgiler eksiksiz bir şekilde operasyon merkezimize ulaştırıldığı zaman hemen vakit kaybetmeden ücretlendirme yapılır ve çıkış yapacak olan kargo uçağı saatleri kontrol edilerek kaydı ivedi bir şekilde düzenlenir.

Antalya hava kargo, Adana hava kargo, İstanbul hava kargo hizmetlerimiz ile sizlere güvenli ve hızlı kargo gönderimi hizmetlerinin en kaliteli noktalarından birisidir. Uzun zamandan beri yurtiçi uçak kargo hizmetleri sunmaya devam eden profesyonel hava kargo şirketimiz Kargo34, yılların bize getirmiş olduğu tecrübe, bilgi, birikim, deneyim, başarı, ilgi ve bir çok güven unsurunu da yanına alarak her gün yüzlerce gönderilerinizi bir noktadan alıp diğer bir noktaya ulaşmasını büyük bir resmiyet içerisinde sağlamaktadır.

Evrak, dosya, kutu, koli, zarf, makine, paketleme ve makine parçaları, hediyelik eşya, tekstil ürünleri, ev eşyaları, telefon, perde, halı, profil, ilaç gibi taşınması yasak / yanıcı ve Türk Ticaret Kanununca aykırı olmayan bütün yurtiçi gönderilerini, yurt içi İstanbul merkezli olan hava limanı olan bütün şehirlere gönderebilmektesiniz. Adana Uçak Kargo, İstanbul Uçak Kargo bunlara örnektir.

Firmamız tüm müşteriler için adresten teslim alınan gönderi ücretini ücretsiz sağlamaktadır, yani kargolarınızı bir şehirden diğer bir şehre yapılacak olan uçak kargo gönderimleri için, yerinizden kalkmadan, hiç kılınızı bile kıpırdatmadan bizlere bir telefonla  kısa sürede ulaşarak kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır, firmamızın bünyesinde dahil olmak üzere gönderi toplama aracımız ile çok kısa bir süre içerisinde kapı adresinize gelerek; imza, isim, fatura karşılığı gönderi ücretlerinizle beraber teslim alınmaktadır. Kesilmiş olan uçak kargo faturasında size sunmuş olduğumuz gönderi numaraları ile web sayfamız üzerinden kargolarınızı canlı canlı takip edebileceğiniz gibi, online olarak da kargo sorgulama yapabilirsiniz. Faturanızda ki AWB numaraları ile kargo sorgulama menümüze kodunuzu yazarak kargo sorgulama kutucuğuna tıklayınız, kutucuğa tıkladıktan sonra yeni açılan pencere de gönderiniz bilgilerini ve o an ki canlı akıbetini göreceksiniz.

EN UYGUN FİYATLARA YURTDIŞI KARGO HİZMETLERİ

Antalya kargo şirketi, Adana kargo şirketi, İstanbul kargo şirketi gibi aramalarda en popüler olan Kargo34 şirketimiz, yurt içi kargo gönderileri yanı sıra, İzmir’den yurt dışına dünyanın bir çok noktasına da en uygun kargo gönderimi ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Yurtdışı kargo gönderi seçenekleri; ithalat kargo taşımacılığı, ihracat kargo taşımacılığı ve numune kargo olan bazlı kurye tabir edilen hiç bir belge gerektirmeyecek olan kargo gönderileri seçeneklerinden sizin için en uygun fiyatlarda kargo servisi ile kargo gönderimi yapabilirsiniz. Yurtdışı kargo şirketimiz, dünyanın tüm ülkelerinde yapmış olduğu kargo acentelik birliktelikleriyle bütün ülkelerde en hızlı ve tam zamanında gönderi teslimatlarını en uygun fiyat çözümleriyle gerçekleştirir. Amerika, Asya, Avrupa ve Afrika’da bulunan her ülkeye kargo gönderimi yapabilirsiniz, bu gönderi hizmetinde de yetkili uzmanlarımız ile kargo bilgilerini eksiksiz bir şekilde ulaştırmanız gerekmektedir. Siz sadece kargo gönderim talebinizi iletiyorsunuz, geriye kalan tüm süreçle en ince ayrıntılarıyla yurtdışı hava kargo firmamız ilgilenmektedir. Siz bize sadece bilgileri iletin, en hızlı bir şekilde gelip adresinizden gönderiyi teslim alınmasını sağlayıp merkez ofisimize ivedi şekilde ulaştıralım, varış noktasına ilk çıkış yapacak ve kargonuz tarifeli kargo uçağımızla dünyanın bir ucundan gönderilerinizi alıp diğer bir ucuna gönderi teslimatlarınızı gerçekleştirelim. Siz müşterilerimiz arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlarken, gönderinizi hızlı bir şekilde bir adresten diğer bir adresine vaat edilen zaman diliminde hemen ulaşsın.

Yurt dışı kargo gönderilerinizi, profesyonel ve çok titiz bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Teslimat sırasında yapılması gereken en küçük bir hata dahil, olumsuz sonuçlara neden olabileceği kesindir. Fakat yurt dışına kargo gönderileceği zaman kargo operatörüne gönderinin içeriği ile ilgili detaylı bilgi verilmesi gereklidir. Bunun nedeni, net bir hesaplama yapılması içindir. Eksik verilen bilgi, yanlış hesap yapılmasına neden olacak, gönderi kargo merkezine ulaştığında da farklı fiyat çıkacaktır. Ayrıca kargonun içeriğinin tüm detaylarıyla bilinmesi, kargo şirketlerine de gönderinin ulaştığı ülkede de kolaylık sağlayabilmektedir.

UYGUN FİYAT POLİTİKAMIZ İLE YURTDIŞI UÇAK KARGO FİRMAMIZ RAKİP TANIMAZ!

Her ülke için yurtdışı kargo ve yurt içi kargo fiyatlandırması farklı hesaplanmaktadır. Uçak kargo hesaplaması yapılırken kargonun çıkış ve varış ülkeleri arasında fiyat farkı olması çok doğaldır. Şehirler arası gönderilen kargolarda bile Uçak Kargo Adana şubesinden çıkan bir sevkiyat ile Uçak Kargo Sabiha Gökçen’den çıkan kargo ücreti arasında bile farklılıklar olmaktadır.

Tüm ülkeler için sabit bir uçak kargo fiyat hesaplaması bulunmamaktadır. Göndermek istediğiniz kargonuzun fiyatının Çin Uçak Kargo ile Özbekistan Uçak Kargo gönderimlerinin aynı olması kesinlikle beklenemez.

Bunun yanında sabit bir fiyatlandırması da bulunmamaktadır. Göndermek istediğiniz kargonuzun fiyatını Uçak Kargo Sorgulama sayfasından rahatlıkla sorgulayabilirsiniz.

Kargo teslimat fiyatlarını, dövizde oluşan dalgalanmalarda çok etkilemektedir. Örnek verecek olursak Kargo göndereceğimiz bir ülkeye 100 TL’ye göndermekte olduğumuz kargonun fiyatı ertesi gün değişebilmektedir. Dövizdeki hareketlenmeye göre az fiyat ödeme ihtimalinizin olduğu gibi daha fazla fiyat ödeme ihtimalinizde bulunmaktadır. Kesin bir bilgi almak için Uçak Kargo34 iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve güncel kargo fiyatları öğrenebilirsiniz. Şirketimizin çağrı merkezini aramanız ve o günkü güncel kur ile vergilere göre değişmekte olan fiyat hareketlerinin öğrenilmesi sizin için en garanti yöntem olacaktır. Şirketimizi güncel uçak kargo fiyat bilgisi almak için çağrı merkezi 7 gün 24 saat aranabilmekte ve fiyat öğrenilebilmektesiniz.

Firmamız ile müşteri hizmetlerine kargo içeriğinin de eksiksiz bir şekilde belirtilmesi önemlidir. Her paketin çıkışından hemen önce depoda kontrol edildiği bilinmesi gerekir. Bunun yanı sıra kargolarınız, hem ülkeden çıkarken kontrol edilir hem de ulaştığı ülkede giriş sırasında gümrükte de kontrol edilmektedir.

Yurt dışı kargo şirketimiz ile, birlerce koli, evrak ve paketleri en güvenli  ve hızlı bir şekilde teslim etmiştir. Kargo sektörünün içinde ciddi bir rol üstlenmiş olan firmamızın tüm hava taşımacılık belgeleri güvenli ve eksiksiz bir hizmet sunmaktadır. DHL Kargo ve TNT Kargo seçeneklerimizin yanı sıra Ptt Kargo seçeneklerimiz ile de güvenle ulaşım sağlıyoruz. Bütün kargolar bizim için önemlidir ve dünyanın hangi ülkesine olursa olsun gönderilecek tüm kargolarda müşteri hizmetlerimiz sizlere bir telefon uzağınızdadır. Bunların dışında şirketimize telefonun yanı sıra internet sitemiz üzerinden de ulaşmak çok kolaydır. Firma personellerimiz, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerimiz ile göre hizmet vermekte olduğu gibi bütün gönderilerin yurtdışı küçük kargo ya da yurtdışı büyük kargo olduğuna bakmaksızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.