URUGUAY YURTDIŞI KARGO

Uruguay Yurtdışı Kargonuzu Uruguay Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Uruguay Doküman gönderimi, Uruguay Dosya gönderimi, Uruguay Evrak gönderimi, Uruguay Pasaport gönderimi, Uruguay Numune gönderimi, Uruguay Paket gönderimi, Uruguay Hediye gönderimi ve Uruguay Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Uruguay acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Uruguay Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Uruguay gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Uruguay’a sevki yapılır.
Uruguay Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Uruguay gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Uruguay acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Uruguay Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Uruguay DHL, Uruguay FedEx ve Uruguay UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Uruguay Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Uruguay kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Uruguay Kargo Takip Numarası, gönderiniz Uruguay’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Uruguay’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Uruguay gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Uruguay’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

URUGUAY’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Uruguay Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Uruguay kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Uruguay koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Uruguay kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Uruguay kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Uruguay Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Uruguay’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Uruguay paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Uruguay yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Uruguay Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Uruguay Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.