ÜRDÜN YURTDIŞI KARGO

Ürdün Yurtdışı Kargonuzu Ürdün Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Ürdün Doküman gönderimi, Ürdün Dosya gönderimi, Ürdün Evrak gönderimi, Ürdün Pasaport gönderimi, Ürdün Numune gönderimi, Ürdün Paket gönderimi, Ürdün Hediye gönderimi ve Ürdün Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Ürdün acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Ürdün Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Ürdün gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Ürdün’e sevki yapılır.
Ürdün Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Ürdün gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Ürdün acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Ürdün Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Ürdün DHL, Ürdün FedEx ve Ürdün UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Ürdün Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Ürdün kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Ürdün Kargo Takip Numarası, gönderiniz Ürdün’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Ürdün’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Ürdün gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Ürdün’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ÜRDÜN’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Ürdün Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Ürdün kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Ürdün koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Ürdün kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Ürdün kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Ürdün Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Ürdün’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Ürdün paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Ürdün yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Ürdün Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Ürdün Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.