UKRAYNA YURTDIŞI KARGO

Ukrayna Yurtdışı Kargonuzu Ukrayna Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Ukrayna Doküman gönderimi, Ukrayna Dosya gönderimi, Ukrayna Evrak gönderimi, Ukrayna Pasaport gönderimi, Ukrayna Numune gönderimi, Ukrayna Paket gönderimi, Ukrayna Hediye gönderimi ve Ukrayna Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Ukrayna acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Ukrayna Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Ukrayna gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Ukrayna’ya sevki yapılır.
Ukrayna Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Ukrayna gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Ukrayna acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Ukrayna Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Ukrayna DHL, Ukrayna FedEx ve Ukrayna UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Ukrayna Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Ukrayna kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Ukrayna Kargo Takip Numarası, gönderiniz Ukrayna’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Ukrayna’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Ukrayna gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Ukrayna’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

UKRAYNA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Ukrayna Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Ukrayna kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Ukrayna koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Ukrayna kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Ukrayna kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Ukrayna Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Ukrayna’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Ukrayna paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Ukrayna yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Ukrayna Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Ukrayna Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.