UGANDA YURTDIŞI KARGO

Uganda Yurtdışı Kargonuzu Uganda Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Uganda Doküman gönderimi, Uganda Dosya gönderimi, Uganda Evrak gönderimi, Uganda Pasaport gönderimi, Uganda Numune gönderimi, Uganda Paket gönderimi, Uganda Hediye gönderimi ve Uganda Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Uganda acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Uganda Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Uganda gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Uganda’ya sevki yapılır.
Uganda Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Uganda gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Uganda acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Uganda Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Uganda DHL, Uganda FedEx ve Uganda UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Uganda Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Uganda kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Uganda Kargo Takip Numarası, gönderiniz Uganda’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Uganda’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Uganda gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Uganda’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

UGANDA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Uganda Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Uganda kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Uganda koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Uganda kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Uganda kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Uganda Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Uganda’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Uganda paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Uganda yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Uganda Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Uganda Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.