UÇAK KİRALAMA HİZMETİ

Günümüzde zaman artık çok önemlidir. Zamana karşı adeta bir yarış içindeyiz. Zamandan tasarruf etmek isteyen müşterilerimize tecrübeli firmamız ile uçak kiralama hizmetleri sunmaktayız. Deneyim sahibi ekibimiz ve son teknolojiye sahip olan filomuz ile hizmetinize hazırız.

Siz değerli müşterilerimizi istediğiniz yerden istediğiniz saatte alıyoruz, istediğiniz yere rahat, güvenli ve hızlı bir şekilde götürmekteyiz.

Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçlarına göre kiralama paketleri oluşturmaktayız. Size özel olarak hazırlanan uçuş planları ile anlarınızı özel kılmak en büyük amacımızdır.

Uçak kiralama hizmetlerimizden yararlanmak, yüksek marka ve kurumsallık bakımından farklı bir hava yaratır ve yolculuğunuzun başından sonuna kadar her zaman hatırlayacağınız eşsiz bir deneyim sahibi olmanızın garantisini vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize uçuş esnasında sunduğumuz hizmetler kadar uçuş öncesinde de sunduğumuz hizmetler mevcuttur. Bizim için en önemlisi müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğudur.

Konser, gösteri turlarının düzenlemiş olduğu uçuşlar, film çekim ekibiniz ile yapacağınız uçuşlar, iş seyahatleriniz, siyasi uçuşlar ya da benzeri durumlar, spor organizasyonları için yapılan uçuşlar, üst düzey yöneticiler için planlanan uçuşlar, planlamış olduğunuz evlilik teklifi, yıl dönümü sürprizler için düzenlenen uçuşlar gibi organizasyonlarınız da uçak kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için ulaşabilirsiniz.

KARGO34 dünyanın en önde gelen seyahat acenteleri, seyahat yönetimi firmaları ve tur operatörleri ile beraber çalışma alanında oldukça deneyimlidir.

 • Tur firmaları için seri kiralamalar
 • Etkinlikler için isteğe göre özel uçak kiralama
 • Karmaşık turlara özel uçak kiralama
 • Üst düzey müşteriler için özel jetler kiralama
 • Tahliyeler ve ülkeye iadeler için acil durum anları için yapılan kiralamalar

Hizmet vermiş olduğumuz tarih boyunca uzun dönemli, kısa dönemli, günlük, saatlik kiralama sözlemeleri ile bir çok müşterimizin uçuşlarına renk kattık.

Yıllar boyu bulunduğumuz havacılık sektöründe her geçen gün güçlenmekte olan endüstri bağlantılarımız ile siz değerli müşterilerimize bir çok hizmet sunmaktayız.

UÇAK KİRALAMA DA VERDİĞİMİZ HİZMETLER

 • Özel Uçak Kiralama
 • Yolcu Uçağı Kiralama
 • Grup Uçağı Kiralama
 • Helikopter Kiralama
 • Jet Uçağı Kiralama
 • Kargo Uçağı Kiralama
 • Pervaneli Uçak Kiralama

ÖZEL UÇAK KİRALAMA

 Müşterilerimize sunmuş olduğumuz özel uçaklar, dünya çapında çok az bulunan donanıma, rahatlığa, güvenliğe ve lüxe sahip uçaklardır. Dünyanın her noktasına çok uygun fiyat garantimiz ile Özel Uçak Kiralama hizmetleri vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz servis kalitesinin farkını hemen hissedeceksiniz.

Müşterilerimizin talep etmiş olduğu uçuş güzergahları doğrultusunda, bulunulan konuma en yakın havaalanı ya da piste plan yapılarak müşterilerimizin ulaşma süresi en aza indirilir. Bu sayede zamandan da tasarruf edilmiş olur ve müşterilerin yolculuktan keyif alması sağlanır. Müşterilerin bütçelerine göre ve talepleri doğrultusunda uçak içi ikram servislerimizin siparişi alınır. Müşterilerin isteklerine göre kişiye özel hizmet verilir.

Havaalanlarında müşterilerimiz için özel bekleme salonları rezerve edilir.

Şirketimiz havaalanı pisti bulunan herhangi bir yerden, hava alanı pisti bulunan başka bir bölgeye sıradışı bir konfor ile uçmanızı sağlar.

Özel Uçak Kiralama Hizmeti ise bu hava araçlarının kiralanmasında verilen hizmete denir.

İletişime geçildikten sonra istediğiniz rota ve özelliklere uygun hava aracımıza ilişkin fiyat teklifimiz tarafınıza iletilir. Mutabık kalmamız sonrasında uçuşun gerçekleşmesi için gerekli koordinat ve dokümanlar paylaşılır.
Uzman ellerde olduğunuzu unutmadan, güvenle firmamızın tecrübelerinden yararlanabilir özel uçak kiralayabilirsiniz.

Bizden almış olduğunuz yolcu uçağı kiralama hizmetimizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için uçuş tarihinizden en az bir hafta önce şirketimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Oluşturacağınız talep doğrultusunda istemiş olduğunuz ikramlar ek hizmet doğrultusunda olmaktadır ve ikram çeşitliliğini belirlemek size aittir.

Özel uçak kiralama hizmeti almak istediğiniz zaman, hiçbir yükümlülük ya da hizmet bedeli ödemeden danışmanlık hizmetimizden yararlanabilir veya fiyat teklifi almak için iletişim numaralarımızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz online formumuzu doldurarak da site üzerinden bize online bir şekilde ulaşabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz formun kategorisine göre en uygun fiyat ve diğer tüm teklifleri çıkartarak, hızlı bir şekilde sizlere dönüş yaparız.

İletişime geçilmesinden sonra istemiş olduğunuz rota ve özelliklere uygun hava aracımıza göre fiyat teklifi sunuyoruz. Anlaşmamız sonucunda uçuşun gerçekleşebilmesi için gerekli olan koordinat ve dokümanlar sizlerle paylaşılır.
Firmamızın tecrübelerinden yararlanabilir, güvenli konforlu ve rahat bir şekilde özel uçak kiralayabilirsiniz.

YOLCU UÇAĞI KİRALAMA HİZMETİ

 Özel Uçak Kiralama hizmetimizin içinde bulunan yolcu uçağı kiralama hizmetimizde kalabalık kişilerden oluşan gruplara deneyimli bir şekilde sunduğumuz konforlu bir uçuş hizmetidir. Seyahatlerinizde deneyim yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Yapmış olduğunuz uçak yolculuklarında belirli kalıplara uymanız gereken uçuş tarifelerinden birisini seçmeniz gerekmektedir. Fakat biz bu zorunluluğu sizler için ortadan kaldırıyoruz. Yolcu Uçağı Kiralama Hizmetimiz sayesinde uçak yolculuğunuz sıkıcı kalıplara girmemiş olur ve uçuşunuz sadece size özel olur.

Yolcu uçağı kiralama hizmetimizden, iş, tatil, özel tur, organizasyon gibi birçok farklı amaç ile yapılacak olan seyahatler için yararlanabilirsiniz. Yolcu uçağı kiralama genelde kalabalık gruplar tarafından tercih edilmektedir. En az 50 kişilik gruplara yönelik sunulan bu hizmetimizden yurt içi ve yurt dışı bağlantılı olan tüm seyahatlerinizde tercih edebilirsiniz..

Şirketimiz daha önceden belirlemiş olduğunuz gün ve saatte hazır bir şekilde bulunacaktır bu sayede aldığınız hizmette zaman kaybı yaşamamış olacaksınız.

Yolcu Uçağı Kiralama Hizmetini genelde kalabalık grupların seçmiş olduğu ve farklı amaçlarla gerçekleştirmek istedikleri seyahatlerinde rahat bir uçuş yaşamanız için gerekli tüm hizmetleri size özel bir araya getiriyoruz.

Müşteri odaklı hizmet vermekte olan şirketimizde bu anlayışa sahip olduğumuzu bilerek yolcu uçağı kiralama hizmeti aldığınız zaman uçmak istediğiniz saati yeri belirlemek size kalır, böylece kendi kurallarınızı kendiniz belirlemiş olursunuz. Uçuş güzergahınızda, yapılacak ikramlarda size özel olur.

Vermiş olduğumuz yolcu uçağı kiralama hizmetimiz sayesinde aynı zamanda havaalanı kalabalığına girmemiş olursunuz, check-in gibi işlemlerleriniz olmaz ve en önemlisi rötar gibi sebepler yüzünden zaman kaybınız olmaz.

Tarifeli hava yolları ile yapılacak yolculuklarda kalabalık olan grupların bazı sebepler yüzünden ayrı ayrı yolculuk yapmak zorunda kalabilirler. Tam da bu noktada Yolcu uçağı kiralama hizmetinin avantajı ortaya çıkıyor. Kalabalık grupların bir arada yolculuk yapabilme imkanı sağlamaktadır

HELİKOPTER KİRAMA HİZMETİ

Helikopter kısa mesafeli yolculuklar için tercih edilmektedir. Kısa mesafeli uçuşlarda çok büyük avantajlar sağlar. Helikopterlerin kabinlerinde genellikle çok konforlu koltuklar bulunur.

Helikopterlerin çok yönlü olması sayesinde pistlerden kayak yerlerine, etkinlik bölgelerine, stadyumlara ulaşım sağlamanız için veya tamamen iş amacı ile yapacağınız uçuşlarda size hizmet vermekteyiz.

Helikopterlerin genel olarak kişisel ihtiyaçları karşılıyor olması çok tercih edilmesine sebep oluyor. Vermiş olduğumuz Helikopter Kiralama Hizmeti ile istediğiniz helikopter pistlerine, otellere, özel alanlarınıza, şehir merkezlerine, kalabalık ve ulaşılması zor olan yerlere ulaşmanızı sağlamaktayız.

Helikopterler Kiralama Hizmetimizi hava fotoğrafçılığı etkinliğimiz içinde tercih edebilirsiniz. Ayrıca evlilik teklifi organizasyonlarınız içinde helikopter hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

JET UÇAĞI KİRALAMA HİZMETİ

Jet uçağı kiralama hizmetinden genel olarak yurt içi veya yurt dışı seyahatler yapmak isteyen müşterilerimiz faydalanmaktadır. Güvenli ve rahat bir ulaşım imkanı sunduğu için çok tercih edilen özel jetler, acil kargo gönderimleriniz için de çok iyi bir seçenek olacaktır.

Jet kiralama hizmetimizden yararlanarak standart hava yollarının sefer yapmadığı bölgelere de gitme imkânına sahip olursunuz.

Jet kiralama hizmeti tamamen müşteriye özel ve ayrıcalıklı bir uçuş hizmeti sunar. Jet kiralama hizmetlerinin en önemli avantajlarından birisi güzergâha ve yolculuk tarihi ile saatine müşterilerin karar veriyor olmasıdır. Gözlerden uzak bir yolculuk yapmakta sağlamış olduğu diğer avantajdır. Ayrıca, standart uçuşların aksine uçağın kalkma saati beklenmez ve check-in işlemleriyle uğraşılmaz.

Jetler, talep edildikten sonra 2 ile 4 saat gibi bir sürede içinde uçuşa hazır hâle getirilir ve zaman kaybı yaşatmaz, aktarmasız bir şekilde direkt ulaşım olanağı sağladıkları için rahat bir yolculuk sağlar. Kiralama işleminin önceden belirtilmesi durumunda özel donanım yapılarak cep telefonu görüşmesi yapabilme ve internet kullanabilme imkanıda sunuyoruz.

KARGO UÇAĞI KİRALAMA HİZMETİ

Kargo satış acentaları en başta olmak üzere: petrol, otomotiv, inşaat, kamu kuruluşları gibi özel sektörlerde faaliyet göstermekte olan dernek/ insani yardım kuruluşları / vakıf ve tüzel kişilerin düzenli veya münferit olarak kargo uçak kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve taleplerine istinaden kargolarınız boyutları, niteliği ve miktarına uygun olacak şekilde taşımacılığın yapılacağı uçuş düzergahlarına uygun uçaklar tespil edilerek piyasadaki koşullarla doğru orantılı en düşük miktarda ücretler sunarak çözümlere ulaştırırız.

Kargonuzun niteliği ister sebze/meyve olsun, isterse canlı hayvan yada balık, elmas/altın, değerli kağıt, her türlü araç, işlenmiş metal, Kargo34 olarak dünyanın her yerinden istediğiniz her yere kargolarınızı en güvenli şekilde ulaştırmaya devam ediyoruz. Hiçbir görev bizler için çok küçük yada büyük değildir.
5 kıtada bulunan güçlü network alt yapımız ve Dünya havacılık sektöründe en önde gelen kargo havayolu şirketleri ile ihtiyacınıza en uygun uçağı tedarik ediyoruz ve sizlere 7 gün 24 saat hızlı çözümler sunuyoruz.

 • Her tür sanayi ve harfiyat araçları
 • Yedek parça ve motor aksamları
 • Konser ve film ekipmanları
 • Enerji istasyonlarında kullanılan yedek parça ve jeneratörler
 • Radyoaktif malzemeler
 • Patlayıcı/Yanıcı malzemeler ve ekipmanları
 • Kimyasal ürünler
 • Tehlikeli madde içeren araç ve motorlar
 • Ulusal ve Uluslararası yardım kuruluşları yardımları
 • Özel Yardım kuruluşları , vakıf ve dernekler yardımları
 • Hayırsever vatandaşlar ve şirketler yardımları

en kısa sürede ve güvenli bir şekilde ulaştırılır.

TUR ŞİRKETLERİNE SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

Tur paketleri düzenlemekte olan tur operatörlerine kapsamlı bir şekilde tur paketleri hazırlanmaktadır. Uçak kiralama hizmetimizde kiralama ve yönetiminde yardımcı oluyoruz. İhtiyacın büyüklüğüne göre tüm sezon boyu kullanabilecekleri kiralama imkanı sunuyoruz. İhtiyaca göre ekstra kapasite sağlıyoruz. Düzenli kiralama yapmak isteyenlere özel tarifeler oluşturuyoruz. 24 saat boyunca destek hizmeti vermekteyiz.

KİŞİYE ÖZEL EK HİZMETLERİMİZ

Uçuş anınızı özel kılmak için size özel ek hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 • Grup & Vale Otopark Alanları Markalı Check-in masaları, biniş kartları ve bilet cüzdanları / Size özel güvenlik sıraları ve özel havaalanı dinlenme salonları (lounge), Karşılama Hizmeti / Kapı karşılamalarında çiçek, kırmızı halı, istediğiniz şekilde kişiselleştirilmiş uçak dış görünümü, markanıza özel koltuk başlık giydirmeleri, menü kartları, kişileştirilmiş peçeteler, zenginleştirilmiş menü ve eğlence hizmeti / Markalı uçuş ekibi üniformaları hizmetlerimiz bulunuyor.

HAVAYOLLARI İLE ÇALIŞIR

Şirketimiz organizasyonunuzun planladığınız şekilde ilerlemesini garanti ederek, uçak kiralama charter çözümlerini müşterilerine sağlayarak, bir çok hava yoluyla iş birliği yapmaktadır. Sizin için en doğru uçağı bulmak için çalışıyoruz

 • Size özel ACMI ekibi
 • Aciliyeti olan parçaların taşınması için kargo uçağı
 • Kısa/ Orta vadeli leasing çözümleri
 • Dry leasing çözümleri
 • Damp leasing çözümleri
 • Uçuş temsilcisi ve sevkiyat hizmeti
 • 24 saat acil AOG iletişimi sağlamaktayız.

KALİTELİ VE UYGUN MALİYETLİ ÇÖZÜMLER

KARGO34 dünyanın en önde gelen seyahat acenteleri, seyahat yönetimi firmaları ve tur operatörleri ile beraber çalışma alanında oldukça deneyimlidir.

 • Tur operatörleri için seri kiralamalar
 • Etkinlikler için talebe özel uçak kiralama
 • Karmaşık turlar ve tarifeler
 • Üst düzey müşteriler için Özel Jetler
 • Tahliyeler ve ülkeye iadeler için acil durum müdehaleleri

KARGO34 tur şirketlerine öncelik verilmek üzere ; özel şirketlere, kamu kuruluşlarına, vakıf ve dernek, tüzel kişilerin uçak kiralama ihtiyaçlarına hizmette çok konfor, az fiyat anlayışımız bulunuyor ve uçuş güvenliğinden ödün vermeksizin piyasa şartlarında bulunan en iyi seçenekleri bularak müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.