Turks ve Caicos Adaları’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Turks ve Caicos Adaları’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Turks ve Caicos Adaları’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Turks ve Caicos Adaları’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Turks ve Caicos Adaları’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Turks ve Caicos Adaları’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Turks ve Caicos Adaları’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Turks ve Caicos Adaları’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Turks ve Caicos Adaları’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Turks ve Caicos Adaları’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Turks ve Caicos Adaları’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Turks ve Caicos Adaları’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Turks ve Caicos Adaları’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Turks ve Caicos Adaları’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Turks ve Caicos Adaları’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Turks ve Caicos Adaları’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Turks ve Caicos Adaları’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Turks ve Caicos Adaları’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Turks ve Caicos Adaları’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Turks ve Caicos Adaları’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Turks ve Caicos Adaları’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Turks ve Caicos Adaları’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Turks ve Caicos Adaları’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Turks ve Caicos Adaları’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Turks ve Caicos Adaları’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Turks ve Caicos Adaları’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Turks ve Caicos Adaları’ya Beton santralleri taşımacılığı

Turks ve Caicos Adaları’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Turks ve Caicos Adaları’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Turks ve Caicos Adaları’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Turks ve Caicos Adaları’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Turks ve Caicos Adaları’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Turks ve Caicos Adaları’ya bazı yüklerde Turks ve Caicos Adaları’ya günlük hareket saatleri, Turks ve Caicos Adaları’ya taşımaya devam edilecek saatler, Turks ve Caicos Adaları’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Turks ve Caicos Adaları’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Turks ve Caicos Adaları’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Turks ve Caicos Adaları’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Turks ve Caicos Adaları’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Turks ve Caicos Adaları’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.