TURKS VE CAICOS ADALARI YURTDIŞI KARGO

Turks ve Caicos Adaları Yurtdışı Kargonuzu Turks ve Caicos Adaları Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Turks ve Caicos Adaları Doküman gönderimi, Turks ve Caicos Adaları Dosya gönderimi, Turks ve Caicos Adaları Evrak gönderimi, Turks ve Caicos Adaları Pasaport gönderimi, Turks ve Caicos Adaları Numune gönderimi, Turks ve Caicos Adaları Paket gönderimi, Turks ve Caicos Adaları Hediye gönderimi ve Turks ve Caicos Adaları Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Turks ve Caicos Adaları acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Turks ve Caicos Adaları Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Turks ve Caicos Adaları gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Turks ve Caicos Adaları’ya sevki yapılır.
Turks ve Caicos Adaları Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Turks ve Caicos Adaları gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Turks ve Caicos Adaları acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Turks ve Caicos Adaları Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Turks ve Caicos Adaları DHL, Turks ve Caicos Adaları FedEx ve Turks ve Caicos Adaları UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Turks ve Caicos Adaları Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Turks ve Caicos Adaları kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Turks ve Caicos Adaları Kargo Takip Numarası, gönderiniz Turks ve Caicos Adaları’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Turks ve Caicos Adaları’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Turks ve Caicos Adaları gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Turks ve Caicos Adaları’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

TURKS VE CAICOS ADALARI’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Turks ve Caicos Adaları Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Turks ve Caicos Adaları kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Turks ve Caicos Adaları koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Turks ve Caicos Adaları kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Turks ve Caicos Adaları kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Turks ve Caicos Adaları Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Turks ve Caicos Adaları’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Turks ve Caicos Adaları paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Turks ve Caicos Adaları yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Turks ve Caicos Adaları Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Turks ve Caicos Adaları Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.