TÜRKMENISTAN YURTDIŞI KARGO

Türkmenistan Yurtdışı Kargonuzu Türkmenistan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Türkmenistan Doküman gönderimi, Türkmenistan Dosya gönderimi, Türkmenistan Evrak gönderimi, Türkmenistan Pasaport gönderimi, Türkmenistan Numune gönderimi, Türkmenistan Paket gönderimi, Türkmenistan Hediye gönderimi ve Türkmenistan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Türkmenistan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Türkmenistan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Türkmenistan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Türkmenistan’a sevki yapılır.
Türkmenistan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Türkmenistan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Türkmenistan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Türkmenistan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Türkmenistan DHL, Türkmenistan FedEx ve Türkmenistan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Türkmenistan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Türkmenistan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Türkmenistan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Türkmenistan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Türkmenistan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Türkmenistan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Türkmenistan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

TÜRKMENISTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Türkmenistan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Türkmenistan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Türkmenistan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Türkmenistan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Türkmenistan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Türkmenistan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Türkmenistan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Türkmenistan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Türkmenistan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Türkmenistan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Türkmenistan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.