Türkiye Çin Kargo Gönderimi

Kargo34; ülkemizde Çin’e hizmet veren global yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Çin’e lojistik kargo göndereceğiniz zaman yada Çin’den Türkiye’deki şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından farklı farklı fiyat teklifi alarak, Çin’e teslimat hakkında daha detaylı bilgi almak, Çin’e ücretler, fiyatlar ve şubelerden teslim edilmesi gibi zorlu süreçler ortaya çıkabilmektedir. Çin’e bu zorlu süreçleri en düşük maliyetli ve en konforlu şekilde halledebileceğiniz firma Kargo34’dur.

Türkiye Çin Kargo Ücretleri

Çin’e kargo gönderiminde güvenli ve hızlı taşımanın yanı sıra maliyetleri düşürmek en önemli etkenlerden biridir. Çin’e ihracat yapan firmalar veya Çin E-ticaret sistemlerinde dikkat edilmesi gereken konuların en başında depo yöntemi ve kargo gönderimi konusu geliyor. Çin’e göndereceğiniz kargo ve depolama departmanında başarılı bir yönetim gerçekleştiriliyorsa, Çin’e uzun yıllar boyunca bu süreci sorunsuz bir şekilde idare edebilir ve Çin’e müşterilerinize kaliteli hizmet verebilmektesiniz.

Türkiye Çin Kargo Ücretleri Hesaplama

Çin Türkiye kargo en ucuz nasıl sağlanır? Çin türkiye kargo ücretlerini doğrudan etkileyen etkenlerin başında Çin’e göndereceğiniz ürünün ebatları, ürün ağırlığı ve gönderinin Çin’in hangi bölgeye yapıldığıdır.

Çin’e göndereceğiniz kargonun öncelikle ürün boyutları, Çin’e kargo gönderiminde en ucuz gönderi stratejilerinden birisidir. Çin’e Satışını yaptığınız ürünlerin ve ihracatını yaptığınız malların ağırlığı ve boyutu maliyetler açısından önemli yere sahiptir. Bu maliyetler Çin’e  gidecek olan ürünlerinizin maliyetlerini de belirler. Çin’e ürün gönderecekseniz, bu maliyet hesaplamalarına Çin’e kargo gönderim ücretini düşünmezseniz zarar edebilme riskiniz ortaya çıkacaktır. Çin’e satışını yaptığınız ürünün ve ihraç edeceğiniz malların maliyetlerinin planlamasını yaparken Çin’e kargo maliyetlerini en ucuz ve minimize etmeniz önemli husustur.

Çin’e kargonuzu en ucuz hale getirmenin diğer bir yöntemi paketlemedir. Çin’e Yanlış ve özensiz yapılan bir paketleme müşteriye gittiğinde memnuniyetsizlik yaratacak ve güven sorunu oluşturacaktır. Çin’e Kargo maliyetlerini de büyük ölçüde etkilemektedir.

Çin’e Parsiyel ve Komple Taşımacılık

Çin taşımacılık hizmetleri önemli bir sektöre hitap etmektedir. Günümüzde özellikle Çin’e  sadece eşya taşımacılığı değil birçok ürünün taşımacılığı yapılabilmek mümkün olmaktadır. Genel olarak Çin’e Komple ve Parsiyel Taşımacılık daha sık tercih edilmektedir.

Türkiye Çin Kargo Fiyatları

Kargo34, Çin’e kargo hizmetlerinizde size hızlı ve güvenli taşımanın yanında “Çin’e en ucuz nakliyat” desteğini de sağlamayı amaçlar. Türkiye’den Çin’e, tüm şehirlerine ve her bir yerine en uygun fiyatları almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Çin’e Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapıyorsanız, Çin’e anlaşma sağlanarak özel indirimler ve iskontolar uygulanmaktadır. Çin’e uygun fiyatlı ucuz kargo gönderimi yapmak isterseniz, hemen internet sitemize girebilirsiniz. Çin’e Kargo ile ilgili bilgileri web sayfamızdaki formlara girdikten sonra, girdiğiniz bilgiler tarafımızda değerlendirilerek size en uygun olan Çin’e kargo hesaplamaları yapılmaktadır. Çin’e üzerinde çalıştığımız ve Çin’e güncel tutarak geliştirdiğimiz kargo takip sistemimiz ile Çin’e yurtdışına gönderdiğiniz ürünlerin ne aşamada olduğu, alıcıya teslim edilene kadar canlı canlı nerede olduğunu görebilirsiniz. Çin’e teslimat süresi genellikle 2 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. Çin’e müşterilerimize ekstra bir iş yükü çıkarmadan, Çin’e kolay ve düşük maliyetler ile Çin’e en ucuz kargoyu  göndermek için Kargo34’yu arayabilirsiniz.

Kargo34 Çin’e kargo iş sürecinin planını yapar, Çin’e gönderilerinizi ve Çin’e evrakları takip eder ve Çin’e ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organize olur. Çin’e En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, Çin’e kombine hizmetlerle taşımaya konu olan evraklarınızı, Çin’e ürünlerinizi, Çin’e belgelerinizi, Çin’e eşyalarınızı, Çin’e mallarınızı, Çin’e dökümanlarınızı, Çin’e ürünlerinizi veya Çin’e malzemelerinizi alıcısıyla buluşturur. Kargo34, Çin’e ödeme kolaylıkları da sağlamakta olup müşteri memnuniyetine de gereken özeni göstermektedir. Şirketimiz Çin’e birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Çin’e kargo yapmadan önce, Çin – Türkiye arası göndereceğiniz ürünün yada Türkiye’den Çin’e ülkesinin herhangi bir şehrine göndereceğiniz ürünün Çin’in yasal olup olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Çin Kargo mevzuatına göre bazı ürünlerin gönderimi yasaktır. Çin’e hangi ürünlerin yasak olduğunu, Çin’e hangi ürünlerin gönderilerinde problem oluşmayacağını Kargo34 müşteri hizmetlerine ulaşıp kolayca öğrenebileceksiniz. Çin’e aynı zamanda yurtdışına göndereceğiniz kargoda, ürünün cinsine ve ağırlığına göre özel bir paketleme yapılarak gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kargonuz Çin’in gideceği yere sağlam bir şekilde ulaşamayabilir. Kargo34 tüm Çin’e taşıma hizmetlerinde özel paketleme çözümleri ile eşyalarınızın zarar gelmeden Çin’e istediğiniz yere teslimatını gerçekleştirmektedir.

Çin’e Karayolu Taşımacılık

Lojistik taşıma yöntemlerinden sadece bir tanesini kapsamaktadır. Çin’e Kara araçları kullanılarak RUT planlamasına uygun şekilde dağıtım sunmaktadır. Çin’e Genel olarak kullanılan bir nakliye türüdür. Çin’e Yükleme işlemi kapıdan veya depodan yapılabilmektedir. Çin’e Parsiyel taşımacılık ile ilgili bilgiler.

Çin’e Havayolu Taşımacılık

 Genel olarak Çin’e parsiyel kargoların taşımaları yapılmaktadır. Çin’e Yükleme işlemi havalimanı veya havaalanında yapılmaktadır. Çin’e Uçak ile gönderim işlemleri de yapılmaktadır. Çin’e taşınacak yüklerin gümrüklü olması gerekir.

Çin’e Denizyolu Taşımacılık

 Konteyner ve açık yük olarak taşıma seçeneklerini sunmaktadır. Çin’e Dolum işlemleri limanlarda yapılır. Çin’e Yurtiçi taşıma yöntemlerinde fazla kullanılmaz. Çin’e Türkiye’de limanlardan gümrüklü olarak gemiler parsiyel yükleri yüklerler.

Çin’e Demiryolu Taşımacılık

 Taşımacılıkta Pek kullanılmayan yöntemdir. Çin’e Vagon’un bir kısmını kiralama ile taşıma maaliyeti oluşturulur ve Çin’e sevkiyatlar bu şekilde gerçekleşir. Çin’e Nakliye alanları kısıtlı olduğu için fazla tercih edilmemektedir.