Trinidad ve Tobago’ya Proje Taşımacılığı

“Trinidad ve Tobago’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Trinidad ve Tobago’ya proje taşımacılığı, Trinidad ve Tobago’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Trinidad ve Tobago’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Trinidad ve Tobago’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Trinidad ve Tobago’nun belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Trinidad ve Tobago’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Trinidad ve Tobago’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Trinidad ve Tobago PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Trinidad ve Tobago’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Trinidad ve Tobago’ya Yol izni alma,
Trinidad ve Tobago’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Trinidad ve Tobago’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Trinidad ve Tobago’ya Yerel bilgilendirme,
Trinidad ve Tobago’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Trinidad ve Tobago’ya Ağır yük taşımacılığı,
Trinidad ve Tobago’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Trinidad ve Tobago’ya Sipariş izleme,
Trinidad ve Tobago’ya Vinç ve survey,
Trinidad ve Tobago’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Trinidad ve Tobago’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Trinidad ve Tobago’ya Emtia sigortası,
Trinidad ve Tobago’ya Belge çıkışı,
Trinidad ve Tobago’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Trinidad ve Tobago’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Trinidad ve Tobago’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Trinidad ve Tobago’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Trinidad ve Tobago’ya Tank ve basınç araçları,
• Trinidad ve Tobago’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Trinidad ve Tobago PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Trinidad ve Tobago’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Trinidad ve Tobago’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Trinidad ve Tobago’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Trinidad ve Tobago’ya bazen bazı projelerin Trinidad ve Tobago’ya hava, Trinidad ve Tobago’ya kara, Trinidad ve Tobago’ya tren, Trinidad ve Tobago’ya gemi, Trinidad ve Tobago’ya deniz, Trinidad ve Tobago’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Trinidad ve Tobago’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Trinidad ve Tobago’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Trinidad ve Tobago’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.