Trinidad Ve Tobago'ya Fuar Ve Etkinlik Lojistiği Hakkındaki Detaylar - Kargo 34
  • Home
  • Blog
  • Trinidad ve Tobago’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Trinidad ve Tobago’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Trinidad ve Tobago’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Trinidad ve Tobago’nun sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Trinidad ve Tobago’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Trinidad ve Tobago’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Trinidad ve Tobago’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Trinidad ve Tobago Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Trinidad ve Tobago’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Trinidad ve Tobago’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Trinidad ve Tobago’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Trinidad ve Tobago’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Trinidad ve Tobago Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Trinidad ve Tobago’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Trinidad ve Tobago’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Trinidad ve Tobago’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Trinidad ve Tobago’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Trinidad ve Tobago’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Trinidad ve Tobago’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Trinidad ve Tobago’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Trinidad ve Tobago’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Trinidad ve Tobago’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Trinidad ve Tobago’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Trinidad ve Tobago’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Trinidad ve Tobago’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Trinidad ve Tobago’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Trinidad ve Tobago’ya İç taşıma

Trinidad ve Tobago’ya Dokümantasyon

Trinidad ve Tobago’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Trinidad ve Tobago’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Trinidad ve Tobago’ya özel sergiler, Trinidad ve Tobago’ya kongreler, toplantılar ve Trinidad ve Tobago’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Trinidad ve Tobago’ya katılımcı firmalar, Trinidad ve Tobago’ya stand imalatçıları, Trinidad ve Tobago’ya fuar ve Trinidad ve Tobago’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Trinidad ve Tobago’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Trinidad ve Tobago’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Trinidad ve Tobago’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Trinidad ve Tobago’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Trinidad ve Tobago’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Trinidad ve Tobago’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Trinidad ve Tobago’ya  yüksek hizmet kalitesi, Trinidad ve Tobago’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Trinidad ve Tobago’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Trinidad ve Tobago’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Trinidad ve Tobago’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Trinidad ve Tobago’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Trinidad ve Tobago’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Trinidad ve Tobago’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Trinidad ve Tobago’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Trinidad ve Tobago’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Trinidad ve Tobago’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Trinidad ve Tobago’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Trinidad ve Tobago’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Trinidad ve Tobago’nun sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Trinidad ve Tobago’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Trinidad ve Tobago’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
Call Now ButtonHemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: