Trinidad ve Tobago’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Trinidad ve Tobago’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Trinidad ve Tobago’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Trinidad ve Tobago’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Trinidad ve Tobago’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Trinidad ve Tobago’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Trinidad ve Tobago’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Trinidad ve Tobago’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Trinidad ve Tobago’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Trinidad ve Tobago’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Trinidad ve Tobago’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Trinidad ve Tobago’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Trinidad ve Tobago’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Trinidad ve Tobago’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Trinidad ve Tobago’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Trinidad ve Tobago’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Trinidad ve Tobago’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Trinidad ve Tobago’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Trinidad ve Tobago’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Trinidad ve Tobago’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Trinidad ve Tobago’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Trinidad ve Tobago’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Trinidad ve Tobago’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Trinidad ve Tobago’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Trinidad ve Tobago’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Trinidad ve Tobago’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Trinidad ve Tobago’ya Beton santralleri taşımacılığı

Trinidad ve Tobago’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Trinidad ve Tobago’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Trinidad ve Tobago’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Trinidad ve Tobago’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Trinidad ve Tobago’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Trinidad ve Tobago’ya bazı yüklerde Trinidad ve Tobago’ya günlük hareket saatleri, Trinidad ve Tobago’ya taşımaya devam edilecek saatler, Trinidad ve Tobago’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Trinidad ve Tobago’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Trinidad ve Tobago’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Trinidad ve Tobago’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Trinidad ve Tobago’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Trinidad ve Tobago’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.