TRINIDAD VE TOBAGO YURTDIŞI KARGO

Trinidad ve Tobago Yurtdışı Kargonuzu Trinidad ve Tobago Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Trinidad ve Tobago Doküman gönderimi, Trinidad ve Tobago Dosya gönderimi, Trinidad ve Tobago Evrak gönderimi, Trinidad ve Tobago Pasaport gönderimi, Trinidad ve Tobago Numune gönderimi, Trinidad ve Tobago Paket gönderimi, Trinidad ve Tobago Hediye gönderimi ve Trinidad ve Tobago Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Trinidad ve Tobago acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Trinidad ve Tobago Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Trinidad ve Tobago gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Trinidad ve Tobago’ya sevki yapılır.
Trinidad ve Tobago Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Trinidad ve Tobago gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Trinidad ve Tobago acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Trinidad ve Tobago Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Trinidad ve Tobago DHL, Trinidad ve Tobago FedEx ve Trinidad ve Tobago UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Trinidad ve Tobago Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Trinidad ve Tobago kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Trinidad ve Tobago Kargo Takip Numarası, gönderiniz Trinidad ve Tobago’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Trinidad ve Tobago’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Trinidad ve Tobago gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Trinidad ve Tobago’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

TRINIDAD VE TOBAGO’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Trinidad ve Tobago Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Trinidad ve Tobago kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Trinidad ve Tobago koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Trinidad ve Tobago kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Trinidad ve Tobago kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Trinidad ve Tobago Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Trinidad ve Tobago’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Trinidad ve Tobago paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Trinidad ve Tobago yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Trinidad ve Tobago Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Trinidad ve Tobago Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.