TOKELAU YURTDIŞI KARGO

Tokelau Yurtdışı Kargonuzu Tokelau Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Tokelau Doküman gönderimi, Tokelau Dosya gönderimi, Tokelau Evrak gönderimi, Tokelau Pasaport gönderimi, Tokelau Numune gönderimi, Tokelau Paket gönderimi, Tokelau Hediye gönderimi ve Tokelau Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Tokelau acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Tokelau Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Tokelau gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Tokelau’ya sevki yapılır.
Tokelau Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Tokelau gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Tokelau acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Tokelau Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Tokelau DHL, Tokelau FedEx ve Tokelau UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Tokelau Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Tokelau kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Tokelau Kargo Takip Numarası, gönderiniz Tokelau’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Tokelau’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Tokelau gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Tokelau’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

TOKELAU’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Tokelau Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Tokelau kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Tokelau koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Tokelau kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Tokelau kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Tokelau Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Tokelau’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Tokelau paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Tokelau yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Tokelau Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Tokelau Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.