TOGO YURTDIŞI KARGO

Togo Yurtdışı Kargonuzu Togo Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Togo Doküman gönderimi, Togo Dosya gönderimi, Togo Evrak gönderimi, Togo Pasaport gönderimi, Togo Numune gönderimi, Togo Paket gönderimi, Togo Hediye gönderimi ve Togo Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Togo acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Togo Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Togo gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Togo’ya sevki yapılır.
Togo Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Togo gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Togo acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Togo Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Togo DHL, Togo FedEx ve Togo UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Togo Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Togo kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Togo Kargo Takip Numarası, gönderiniz Togo’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Togo’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Togo gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Togo’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

TOGO’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Togo Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Togo kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Togo koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Togo kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Togo kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Togo Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Togo’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Togo paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Togo yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Togo Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Togo Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.