TAYVAN YURTDIŞI KARGO

Tayvan Yurtdışı Kargonuzu Tayvan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Tayvan Doküman gönderimi, Tayvan Dosya gönderimi, Tayvan Evrak gönderimi, Tayvan Pasaport gönderimi, Tayvan Numune gönderimi, Tayvan Paket gönderimi, Tayvan Hediye gönderimi ve Tayvan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Tayvan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Tayvan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Tayvan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Tayvan’a sevki yapılır.
Tayvan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Tayvan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Tayvan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Tayvan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Tayvan DHL, Tayvan FedEx ve Tayvan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Tayvan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Tayvan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Tayvan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Tayvan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Tayvan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Tayvan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Tayvan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

TAYVAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Tayvan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Tayvan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Tayvan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Tayvan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Tayvan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Tayvan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Tayvan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Tayvan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Tayvan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Tayvan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Tayvan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.