TACIKISTAN YURTDIŞI KARGO

Tacikistan Yurtdışı Kargonuzu Tacikistan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Tacikistan Doküman gönderimi, Tacikistan Dosya gönderimi, Tacikistan Evrak gönderimi, Tacikistan Pasaport gönderimi, Tacikistan Numune gönderimi, Tacikistan Paket gönderimi, Tacikistan Hediye gönderimi ve Tacikistan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Tacikistan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Tacikistan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Tacikistan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Tacikistan’a sevki yapılır.
Tacikistan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Tacikistan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Tacikistan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Tacikistan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Tacikistan DHL, Tacikistan FedEx ve Tacikistan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Tacikistan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Tacikistan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Tacikistan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Tacikistan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Tacikistan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Tacikistan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Tacikistan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

TACIKISTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Tacikistan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Tacikistan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Tacikistan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Tacikistan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Tacikistan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Tacikistan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Tacikistan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Tacikistan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Tacikistan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Tacikistan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Tacikistan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.