SVAZILAND YURTDIŞI KARGO

Svaziland Yurtdışı Kargonuzu Svaziland Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Svaziland Doküman gönderimi, Svaziland Dosya gönderimi, Svaziland Evrak gönderimi, Svaziland Pasaport gönderimi, Svaziland Numune gönderimi, Svaziland Paket gönderimi, Svaziland Hediye gönderimi ve Svaziland Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Svaziland acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Svaziland Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Svaziland gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Svaziland’a sevki yapılır.
Svaziland Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Svaziland gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Svaziland acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Svaziland Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Svaziland DHL, Svaziland FedEx ve Svaziland UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Svaziland Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Svaziland kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Svaziland Kargo Takip Numarası, gönderiniz Svaziland’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Svaziland’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Svaziland gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Svaziland’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SVAZILAND’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Svaziland Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Svaziland kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Svaziland koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Svaziland kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Svaziland kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Svaziland Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Svaziland’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Svaziland paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Svaziland yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Svaziland Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Svaziland Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.