SUDAN YURTDIŞI KARGO

Sudan Yurtdışı Kargonuzu Sudan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Sudan Doküman gönderimi, Sudan Dosya gönderimi, Sudan Evrak gönderimi, Sudan Pasaport gönderimi, Sudan Numune gönderimi, Sudan Paket gönderimi, Sudan Hediye gönderimi ve Sudan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Sudan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Sudan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Sudan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Sudan’a sevki yapılır.
Sudan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Sudan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Sudan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Sudan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Sudan DHL, Sudan FedEx ve Sudan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Sudan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Sudan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Sudan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Sudan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Sudan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Sudan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Sudan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SUDAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Sudan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Sudan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Sudan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Sudan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Sudan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Sudan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Sudan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Sudan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Sudan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Sudan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Sudan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.