Sri Lanka’ya THY Kargo Hizmetleri Uygun Fiyatlarla

Sri Lanka’ya Yurt dışı THY (Türk Hava Yolları) kargo hizmeti kapsamında havacılık sektöründe bir Türkiye markası olduktan sonra daha yukarılara çıkarak dünya markası haline gelen THY ve Sri Lanka’ya sektörde uzun yılların tecrübesi ile çalışmasını sürdürmekte olan Kargo34 işbirliği ile dünya genelinde istediğiniz birçok yere kolayca gönderim yapabileceksiniz. Sri Lanka’ya gönderim yaptığınızda bilmeniz gereken bazı maddeler vardır. Bu maddeleri sizlere kısaca açıklayacağız.

Kargo34 İle Sri Lanka’ya THY Kargo Hizmetleri

Sri Lanka’ya gönderim yapabilmeniz için THY ile anlaşmalı olan bir firma ile iletişime geçmelisiniz. Sri Lanka’ya talepleriniz doğrultusunda konu ile daha detaylı bilgileri iletip sizlere düşen işlemleri bildirecektir. Sri Lanka’ya Kargo34 talep formlarını ile 7 gün 24 saat kullanabileceğiniz  gibi internet üzerinden e-mail yoluyla iletişime geçerek Sri Lanka’ya THY kargo hizmetleri konusu ile ilgili detaylı bilgilere kolay bir biçimde sahip olabilir ve sorularınızın yanıtlarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sri Lanka’ya Şirketimiz aracılığı ile yurt dışı THY Kargo hizmetleri aldığınızda ürün, eşya ve benzeri gönderimlerinizde sizleri; gümrük işlemleri, paketleme, konşimento ücretleri ve ücretlendirme gibi işlemler ile kesinlikle uğraşmayacaksınız.

Sri Lanka’ya kargonuzu göndermek istediğiniz yurtdışındaki bölgeye Türk Hava Yollarının eğer direkt bir uçuşu yoksa bile, Sri Lanka’ya THY bu gönderimlerinizi aktarmalı bir şekilde dünya genelinde istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaştırmaktadır.

Sri Lanka’ya Yurt dışı THY Kargo hizmetleri alarak başka bir ülkeden bir kargo gelmesini bekliyorsanız, konşimento numaraları ile ya da uçağın hareket tarihi ve saati ile gönderinizin durumu hakkında internet üzerinden kolaylıkla bilgi alabilirsiniz. Sri Lanka’ya Kargo34 firmasından aracılık hizmetleri aldığınızda gönderinin durumunu firmamızdan dilediğiniz an basit bir şekilde öğrenebilireceksiniz.

Sri Lanka’ya eğer gönderiniz gelmişse gerekli resmi evraklarınız ile kargo müdürlüğünün ordino servisine başvurmanız gerekmektedir. Sri Lanka’ya Yurt dışı THY kargo hizmetleri ile gelen gönderileriniz varış yerine geldiğinde paketinizi o gün teslim almak zorundasınız. Sri Lanka’ya giden kargonuzu hemen almadığınız takdirde kargonuzu beklettiğiniz gün başına ardiye ücreti ödemek zorunda kalırsınız.

Sri Lanka’ya Kargo göndermek isteyen çoğu insanın en çok merak ettiği soru yurtdışı için ne kadar gönderim ücreti ödeyeceği hususudur. Sri Lanka’ya Yurt dışı THY kargo hizmetleri ücreti konusunda  Kargo34 ile iletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri alabileceksiniz.

Sri Lanka’ya Yurt dışı THY kargo hizmetleri aldığınızda paketleme ve Sri Lanka’ya gümrük gibi işlemleri de yine Kargo34 yapmaktadır. Sizler de bu maddelere dikkat ettiğinizde rahatlıkla Sri Lanka’ya kargonuzu gönderebilirsiniz. Sri Lanka’ya havayolu taşımacılığı sektöründe uzun yılların tecrübesine sahip olan Kargo34, deneyimli ve eğitimli personelleri ile sizlere hizmet vermeye her an hazırdır. Sri Lanka’ya tüm gönderilerinizin yerine zamanında ve planlı bir şekilde ulaştırılması için geç kalmadan başvuru yapabilirsiniz. Sri Lanka’ya adresten adrese ve havalimanından havalimanına gerçekleştirilen gönderim işlemlerinde en hızlı şekilde  zamandan tasarruf ederek emniyetli, hızlı ve güvenli hizmet almış olacaksınız. Sri Lanka’ya tüm hassas gönderileriniz saklama ve taşıma koşullarına uygun olarak paketlenerek Sri Lanka’ya varış noktasına hasarsız bir şekilde ulaştırılması sağlanır. Sri Lanka’ya Yurt dışı THY kargo hizmetleri almak için hemen Kargo34‘e geç kalmadan başvurabilirsiniz.