Sri Lanka’ya Proje Taşımacılığı

“Sri Lanka’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Sri Lanka’ya proje taşımacılığı, Sri Lanka’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Sri Lanka’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Sri Lanka’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Sri Lanka’nın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Sri Lanka’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Sri Lanka’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Sri Lanka PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Sri Lanka’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Sri Lanka’ya Yol izni alma,
Sri Lanka’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Sri Lanka’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Sri Lanka’ya Yerel bilgilendirme,
Sri Lanka’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Sri Lanka’ya Ağır yük taşımacılığı,
Sri Lanka’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Sri Lanka’ya Sipariş izleme,
Sri Lanka’ya Vinç ve survey,
Sri Lanka’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Sri Lanka’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Sri Lanka’ya Emtia sigortası,
Sri Lanka’ya Belge çıkışı,
Sri Lanka’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Sri Lanka’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Sri Lanka’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Sri Lanka’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Sri Lanka’ya Tank ve basınç araçları,
• Sri Lanka’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Sri Lanka PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Sri Lanka’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Sri Lanka’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Sri Lanka’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Sri Lanka’ya bazen bazı projelerin Sri Lanka’ya hava, Sri Lanka’ya kara, Sri Lanka’ya tren, Sri Lanka’ya gemi, Sri Lanka’ya deniz, Sri Lanka’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Sri Lanka’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Sri Lanka’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Sri Lanka’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.