Sri Lanka’ya Konteyner Taşımacılığı

Hem denizyolu hem de karayolu taşımacılığında en çok tercih edilen ekipman özelliğine sahiptir. Konteyner sayesinde taşımakta olduğumuz yükü sağlam bir şekilde taşımamızı sağlamaktadır. Bunun yanında sanayi de kullanılan hammaddeler, tarım ürünleri ya da inşaat malzemeleri gibi aklınıza gelebilecek her şey taşınabilir.

Sri Lanka’ya Konteyner Taşımacılığı Nedir?

Ülkeler arası ticaretin gelişmesi ile birlikte malzeme taşıyacak firmalara olan ihtiyaçta artmaktadır. Konteyner ile taşımanın bu kadar popüler olmasının sebebi dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı dayanıklı olmasıdır. Hem maliyet açısından hem de işlevsellik yönünden oldukça kullanışlıdır.

Sri Lanka Denizyolu üzerinden konteyner taşımacılığı yapan firmamız Kargo34 için oldukça önemlidir. Sri Lanka gibi uzak veya deniz aşırı olan ülkeler ile yapılmakta olan ticaretin %98’i deniz yolu ve konteyner taşımacılığı ile yapılıyor.

Kargo34, Sri Lanka yük taşımacılığının büyük bir kısmını oluşturan konteyner taşımacılık sektöründe söz sahibi olmuştur. Kargo34 Sri Lanka dünyanın her yerinden, ihracat ve ithalat yapmakta olan firmalar adına yükü Sri Lanka’dan varış ülkesine kadar olan süreyi kontrol eder ve yönetimini yapar.

Kargo34 sayesinde malzemelerinizin yüklü olduğu konteynerlar Sri Lanka’dan alınıp boşaltma adresine götürülmesinden, gümrükleme hizmetlerinin yapılmasına kadar tüm detayları siz değerli müşterilerimiz için yapar.

Kargo34 Sri Lanka’ya Havayolu Konteyner Taşımacılığı ve Denizyolu Konteyner Taşımacılığı hizmeti vermektedir. Ebatları büyük olan malzemelerinizi güvenle ve yasal yollar ile Sri Lanka’ya götürmekteyiz.

Sri Lanka içinde bulunan araç filolarımız ile uluslararası denizyolu  konteyner taşımacılığı hizmetini güvenli bir şekilde ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. İthalat ya da ihracat yapılan Sri Lanka’dan gelen veya Sri Lanka’ya giden malzemeleri ulaştırırken malzemelerinizi dikkatli bir şekilde taşımaktayız.

Sri Lanka’ya vermiş olduğumuz konteyner taşıma hizmeti  ülkelerin başında yer almaktadır. Türkiye’den Sri Lanka’ya malzeme gönderimlerinde gemi konteyner taşımacılığını tecrübeli ekibimiz ile yapmaktayız. Tüm ulusal ve uluslararası geçerliği bulunan yetki belgelerimiz mevcut. Sri Lanka taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen Kargo34 taşıma sektöründe kendinden bahsettirmektedir. Sri Lanka’ya konteyner işlemlerinizi korunaklı bir şekilde yapıyoruz. Malzemenizin büyüklüğü ne olursa olsun toplu olarak Sri Lanka’ya ulaştırıyoruz.

 Konteynerlar sayesinde Sri Lanka’ya gidecek olan malzemeler sudan, nemden etkilenmemektedir. Bunun yanında bu konteynerlar Sri Lanka’ya giden malzemeleri kırılma ve parçalanma gibi zararlardan ve ürün firelerinden de korumaktadır.

 Kargo34 olarak uzun yıllar boyu konteyner ile taşıma sektöründe hizmet vermiş ve tecrübeli ekiplerimiz ile Sri Lanka’ya taşımacılığı aksatmadan yapmaktayız!

Sri Lanka’ya yapılan konteyner taşıma işlemleri, yapılan yazılı anlaşmalar ve sözleşmeler doğrultusunda yapıyoruz. Sri Lanka’ya göndermek istediğiniz malın, ebadı, ağırlığı belirlenir. Çıkan sonuçlar doğrultusunda Sri Lanka’ya maliyeti çıkarılır. Maliyeti çıkarırken yol koşulları ve gönderilecek malın özellikleri de göz önüne alınır.

Kargo34 Sri Lanka’ya yaptığı taşıma işlemlerini, sınır kapıları ve limanların uluslararası taşımacılık kanunlarına göre yapmaktadır. Sri Lanka’ya yapılan bütün sevkiyat işlemleri yol ve liman takip sistemleri tarafından izlenmektedir. Sri Lanka’ya sevkiyat aşamaları yetkili personelimiz tarafından tarafından malzeme teslimine kadar izlenmektedir. Sri Lanka’ya konteyner taşımacılığı yapan Kargo34  en çok tercih edilmekte olan ve en güvenilir firmayız!

 Malzemelerinizi Sri Lanka’ya kara ve denizyolu ile uygun fiyatlara götürüyoruz.

 Sri Lanka’ya yapmış olduğumuz Denizyolu konteyner taşımacılığı en büyük taşımacılık hizmetlerinin içinde yer alır.  Kargo34 olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sri Lanka’ya yapılan konteyner sevkiyatlarından önce araçlarımız ve filolarımızın düzenli bakımları yapılmakta ve yasal kontrolleri kontrol edilmektedir. Sri Lanka’ya sevk edilmek üzere yola çıkan malzemelerinizin sağlam bir şekilde gitmesini garanti altına alarak ve güvenli taşıma hizmeti  sunarak Türkiye’den Sri Lanka’ya götürüyoruz.