Sri Lanka’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Sri Lanka’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Sri Lanka’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Sri Lanka’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Sri Lanka’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Sri Lanka’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Sri Lanka’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Sri Lanka’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Sri Lanka’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Sri Lanka’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Sri Lanka’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Sri Lanka’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Sri Lanka’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Sri Lanka’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Sri Lanka’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Sri Lanka’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Sri Lanka’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Sri Lanka’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Sri Lanka’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Sri Lanka’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Sri Lanka’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Sri Lanka’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Sri Lanka’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Sri Lanka’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Sri Lanka’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Sri Lanka’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Sri Lanka’ya Beton santralleri taşımacılığı

Sri Lanka’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Sri Lanka’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Sri Lanka’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Sri Lanka’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Sri Lanka’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Sri Lanka’ya bazı yüklerde Sri Lanka’ya günlük hareket saatleri, Sri Lanka’ya taşımaya devam edilecek saatler, Sri Lanka’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Sri Lanka’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Sri Lanka’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Sri Lanka’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Sri Lanka’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Sri Lanka’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.