SRI LANKA YURTDIŞI KARGO

Sri Lanka Yurtdışı Kargonuzu Sri Lanka Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Sri Lanka Doküman gönderimi, Sri Lanka Dosya gönderimi, Sri Lanka Evrak gönderimi, Sri Lanka Pasaport gönderimi, Sri Lanka Numune gönderimi, Sri Lanka Paket gönderimi, Sri Lanka Hediye gönderimi ve Sri Lanka Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Sri Lanka acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Sri Lanka Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Sri Lanka gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Sri Lanka’ya sevki yapılır.
Sri Lanka Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Sri Lanka gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Sri Lanka acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Sri Lanka Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Sri Lanka DHL, Sri Lanka FedEx ve Sri Lanka UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Sri Lanka Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Sri Lanka kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Sri Lanka Kargo Takip Numarası, gönderiniz Sri Lanka’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Sri Lanka’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Sri Lanka gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Sri Lanka’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SRI LANKA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Sri Lanka Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Sri Lanka kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Sri Lanka koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Sri Lanka kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Sri Lanka kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Sri Lanka Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Sri Lanka’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Sri Lanka paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Sri Lanka yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Sri Lanka Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Sri Lanka Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.