SOMALI YURTDIŞI KARGO

Somali Yurtdışı Kargonuzu Somali Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Somali Doküman gönderimi, Somali Dosya gönderimi, Somali Evrak gönderimi, Somali Pasaport gönderimi, Somali Numune gönderimi, Somali Paket gönderimi, Somali Hediye gönderimi ve Somali Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Somali acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Somali Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Somali gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Somali’ye sevki yapılır.
Somali Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Somali gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Somali acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Somali Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Somali DHL, Somali FedEx ve Somali UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Somali Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Somali kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Somali Kargo Takip Numarası, gönderiniz Somali’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Somali’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Somali gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Somali’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SOMALI’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Somali Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Somali kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Somali koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Somali kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Somali kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Somali Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Somali’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Somali paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Somali yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Somali Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Somali Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.