Solomon Adaları’ya Proje Taşımacılığı

“Solomon Adaları’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Solomon Adaları’ya proje taşımacılığı, Solomon Adaları’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Solomon Adaları’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Solomon Adaları’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Solomon Adaları’nın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Solomon Adaları’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Solomon Adaları’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Solomon Adaları PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Solomon Adaları’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Solomon Adaları’ya Yol izni alma,
Solomon Adaları’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Solomon Adaları’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Solomon Adaları’ya Yerel bilgilendirme,
Solomon Adaları’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Solomon Adaları’ya Ağır yük taşımacılığı,
Solomon Adaları’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Solomon Adaları’ya Sipariş izleme,
Solomon Adaları’ya Vinç ve survey,
Solomon Adaları’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Solomon Adaları’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Solomon Adaları’ya Emtia sigortası,
Solomon Adaları’ya Belge çıkışı,
Solomon Adaları’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Solomon Adaları’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Solomon Adaları’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Solomon Adaları’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Solomon Adaları’ya Tank ve basınç araçları,
• Solomon Adaları’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Solomon Adaları PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Solomon Adaları’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Solomon Adaları’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Solomon Adaları’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Solomon Adaları’ya bazen bazı projelerin Solomon Adaları’ya hava, Solomon Adaları’ya kara, Solomon Adaları’ya tren, Solomon Adaları’ya gemi, Solomon Adaları’ya deniz, Solomon Adaları’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Solomon Adaları’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Solomon Adaları’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Solomon Adaları’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.