Solomon Adaları’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Solomon Adaları’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Solomon Adaları’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Solomon Adaları’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Solomon Adaları’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Solomon Adaları’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Solomon Adaları’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Solomon Adaları’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Solomon Adaları’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Solomon Adaları’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Solomon Adaları’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Solomon Adaları’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Solomon Adaları’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Solomon Adaları’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Solomon Adaları’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Solomon Adaları’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Solomon Adaları’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Solomon Adaları’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Solomon Adaları’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Solomon Adaları’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Solomon Adaları’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Solomon Adaları’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Solomon Adaları’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Solomon Adaları’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Solomon Adaları’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Solomon Adaları’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Solomon Adaları’ya Beton santralleri taşımacılığı

Solomon Adaları’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Solomon Adaları’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Solomon Adaları’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Solomon Adaları’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Solomon Adaları’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Solomon Adaları’ya bazı yüklerde Solomon Adaları’ya günlük hareket saatleri, Solomon Adaları’ya taşımaya devam edilecek saatler, Solomon Adaları’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Solomon Adaları’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Solomon Adaları’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Solomon Adaları’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Solomon Adaları’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Solomon Adaları’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.