SOLOMON ADALARI YURTDIŞI KARGO

Solomon Adaları Yurtdışı Kargonuzu Solomon Adaları Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Solomon Adaları Doküman gönderimi, Solomon Adaları Dosya gönderimi, Solomon Adaları Evrak gönderimi, Solomon Adaları Pasaport gönderimi, Solomon Adaları Numune gönderimi, Solomon Adaları Paket gönderimi, Solomon Adaları Hediye gönderimi ve Solomon Adaları Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Solomon Adaları acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Solomon Adaları Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Solomon Adaları gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Solomon Adaları’ya sevki yapılır.
Solomon Adaları Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Solomon Adaları gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Solomon Adaları acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Solomon Adaları Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Solomon Adaları DHL, Solomon Adaları FedEx ve Solomon Adaları UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Solomon Adaları Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Solomon Adaları kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Solomon Adaları Kargo Takip Numarası, gönderiniz Solomon Adaları’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Solomon Adaları’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Solomon Adaları gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Solomon Adaları’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SOLOMON ADALARI’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Solomon Adaları Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Solomon Adaları kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Solomon Adaları koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Solomon Adaları kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Solomon Adaları kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Solomon Adaları Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Solomon Adaları’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Solomon Adaları paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Solomon Adaları yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Solomon Adaları Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Solomon Adaları Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.