SLOVENYA YURTDIŞI KARGO

Slovenya Yurtdışı Kargonuzu Slovenya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Slovenya Doküman gönderimi, Slovenya Dosya gönderimi, Slovenya Evrak gönderimi, Slovenya Pasaport gönderimi, Slovenya Numune gönderimi, Slovenya Paket gönderimi, Slovenya Hediye gönderimi ve Slovenya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Slovenya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Slovenya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Slovenya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Slovenya’ya sevki yapılır.
Slovenya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Slovenya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Slovenya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Slovenya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Slovenya DHL, Slovenya FedEx ve Slovenya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Slovenya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Slovenya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Slovenya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Slovenya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Slovenya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Slovenya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Slovenya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SLOVENYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Slovenya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Slovenya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Slovenya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Slovenya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Slovenya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Slovenya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Slovenya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Slovenya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Slovenya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Slovenya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Slovenya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.