SLOVAKYA YURTDIŞI KARGO

Slovakya Yurtdışı Kargonuzu Slovakya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Slovakya Doküman gönderimi, Slovakya Dosya gönderimi, Slovakya Evrak gönderimi, Slovakya Pasaport gönderimi, Slovakya Numune gönderimi, Slovakya Paket gönderimi, Slovakya Hediye gönderimi ve Slovakya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Slovakya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Slovakya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Slovakya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Slovakya’ya sevki yapılır.
Slovakya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Slovakya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Slovakya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Slovakya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Slovakya DHL, Slovakya FedEx ve Slovakya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Slovakya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Slovakya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Slovakya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Slovakya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Slovakya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Slovakya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Slovakya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SLOVAKYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Slovakya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Slovakya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Slovakya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Slovakya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Slovakya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Slovakya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Slovakya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Slovakya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Slovakya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Slovakya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Slovakya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.